Szakács

  • Cég neve

    BUILDWING Kft.

  • Munkavégzés helye

    1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 34.

  • Fizetés

    Nettó 2 000 Ft/óra bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Szakács munkára keresünk kollégákat, akik egy újonnan nyílt, gyönyörű, 332 szobás szálloda konyhai munkáltataiban tudnak velünk dolgozni, fejlődni és az ibis/Tribe márka elvárásaival összhangban önállóan, kreatív módon tudnak az ételkészítés folyamatában részt venni mind a reggeliztetés, mind a rendezvények,  mind a melegkonyhai munkálatokban.

Elvárások

  • Megbízhatóság
  • Gondos, precíz munkavégzés
  • A szakma szeretete
  • Nyitott, pozitív személyiség, csapatjátékos szemlélet
  • Lelkes hozzállás
  • Szakirányú végzettség
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Minimum 2 év tapasztalat melegkonyhás vendéglátóipari egységben

Előnyt jelent

Angol nyelv ismerete előny

Amit kínálunk

Tisztességes munkáltatás  100%-ban bejelentett munkahely: alapfizetés+ pótlékok+ szervízdíj
Változatos munka, fiatalos légkör, új konyha  nyitó csapattal
Térítésmentes személyzeti étkezés, munkaruha
Vidékieknek utiköltségtérítés
Munkatárs kedvezmények az Accor szállodacsoport társszállodáiban
Céges rendezvények, ebédek

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A 2023. decemberében nyílt a Népliegetnél, a Róbert Károly krt. 34. alatt az ibis&Tribe Budapest STADIUM szállodánk 332 szobával, 5 rendezvényteremmel, bárral, étteremmel, SkyBar-ral rendelkezik. Csapattagokat keresünk, akikre számíthatunk, akik szívesen dolgoznak szállodában.

A "Jelentkezem" gombra kattintva, önéletrajz küldésével