Szakács

  • Cég neve

    Breeze Lake Zrt.

  • Munkavégzés helye

    8600 Siófok, Erkel Ferenc utca 2/c.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Szállodánk jelenleg a Balaton turizmusának egyik legsikeresebb szállodája. Célja továbbra is a vendéglátó egységeinek magas színvonalú működésének fenntartása és növelése, amihez elkötelezett csapattagok szükségesek.

Keressük azon jelentkezőket, akik az 5*-os szálloda vendéglátó egység Fine Dining éttermének, valamint  a 4*-os svédasztalos éttermének konyháiban

Szakács

pozícióját szeretné elnyerni.

Azt a jelentkezőt várjuk, akinek fő feladata, hogy szakértelmével garantálja az előre elkészített kalkulációk alapján az a la cart és félpanziós étel sorok harmóniáját és ez által kivételes gasztronómiai élményt biztosítva még a legínyencebbeknek is.

A térség turizmusának meghatározó szereplőjeként a siófoki Hotel Azúr, kiemelkedő munkakörnyezetben, egy remek csapattal, várja azon új csapattagok jelentkezését, akik nem csak nyáron dolgoznak szívesen a Balatoni vendéglátásban, hanem tennék ezt egész évben egy olyan szállodában, ami nyáron a pihenni vágyó vendégek, ősztől tavaszig pedig színvonalas hazai és nemzetközi rendezvények, konferenciák színtere.

Amit mi kínálunk:

Mindezért cserébe, mi ezt kínáljuk:
  • itt biztosan fogsz szakmailag fejlődni, úgy és abban ahogyan Te szeretnéd,
  • minőségi munkakörnyezet
  • korrekt bérezést, amit minden hónap 5-én utalunk,
  • támogatjuk az utazást vagy igény esetén szállást biztosítunk
  • egész éves, bejelentett foglalkoztatás, akár azonnali kezdéssel.

Amit mi szeretnénk:

Téged várunk, aki:
  • szereztél ezirányú végzettséget,
  • ismered a gasztronómiai trendeket, a modern konyha alapanyagait és bátran használod is azokat,
  • munka időbeosztás terén kellően rugalmas, alkalmazkodó és terhelhető vagy
  • vendég centrikus,
  • kitűnő kommunikációs és kapcsolatteremtő képességgel rendelkezel.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács

Ha szereted a pörgést, akkor Te is jól fogod érezni magad.

De várjuk jelentkezésedet akkor is, ha úgy gondolod hogy még nem rendelkezel kellő tapasztalattal és elhivatott tanoncként, velünk, nálunk megszerezheted!
Csatold önéletrajzodat és csatlakozz hozzánk!