Szakács

  • Cég neve

    BL Hotel-dokk és Gasztro Kft.

  • Munkavégzés helye

    8638 Balatonlelle

  • Egyéb juttatások

    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • szállodai panziós étkeztetés biztosítása
  • a’la carte ételek készítése
  • alapanyagok előkészítése és feldolgozása
  • együttműködés a konyhafőnökkel
  • önálló munkavégzés
  • konyhai berendezések üzemeltetése, a gépek, eszközök felelősségteljes használata
  • HACCP előírások betartása
  • árurendelés leadása, átvétele
  • adminisztráció

Elvárások

  • vendég centrikus hozzáállás
  • megbízhatóság
  • becsületesség
  • igényes munkavégzés
  • igazolható szakmai tapasztalt
  • jó kapcsolattartó képesség
  • szereti a szakmáját
  • szeret csapatban dolgozni

Előnyt jelent

  • szakirányú végzettség
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • bejelentett munkaviszony
  • versenyképes fizetés
  • útiköltség támogatás, esetlegesen személyzeti szállás a kapacitás erejéig
  • személyzeti meleg étkezés
  • rugalmas, a dolgozóhoz igazodó munkabeosztás
  • fiatalos csapat
  • stabil háttér
  • tanulási lehetőség

Céginformáció

A BL YachtClub, mely a Balaton egyik legkedveltebb kikötőjében található, nemcsak a vitorlázás szerelmeseinek kínál tökéletes menedéket, hanem azoknak is, akik csak a tóparti nyugalomra és a minőségi kulináris élményekre vágynak. Az új üzemeltetés alatt a yachtclub komoly változásokon esett át: a vendéglátóhely teljes körű fejlesztésen megy keresztül, hogy még magasabb színvonalon fogadhassa a látogatókat .A fejlesztések központi eleme az étterem teljes körű megújítása. A modern, letisztult design és a konyha teljes felújítása mellett a menüsor is újragondolásra kerül, az ebben való részvételhez keressük új kollégánkat.

A „jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.