Szakács

  • Cég neve

    Berdem Kft.

  • Munkavégzés helye

    1051 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 400e - 500e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Egy stílusos "poke" étterem ami egyedileg ötvözi a Hawaii és Magyar konyhát, az V. kerültben, a belváros szívében. Ez a Pokito!

Olyan vendéglátás-orientált, motivált, felelősségteljes jelölteket keresünk,  akik szívesen dolgoznak csapatban és osztoznak velünk az egyedi, minőségi  alapanyagok iránti szenvedélyünkben.

Az ideális jelölttől elvárjuk, hogy képes legyen követni az előre megadott  recepteket és utasításokat, ugyanakkor teret biztosítunk új fogások  megalkotásához, ezáltal a menü formálásához. Olyasvalakit keresünk, aki jól  kommunikál és hatékonyan képes csapatban dolgozni.

Nem várjuk el, hogy komoly konyhai múlttal rendelkezz, ám az ételkészítési  tapasztalat és a konyhai ismeretek elengedhetetlenek számunkra, kiváltképp  a késmunka, szószok és dresszingek elkészítése. Hasonló téren szerzett  tapasztalat előnyt jelent.

Egy műszak alatt különféle feladatokat kell ellátnod majd, így fontos a  hatékony és pontos munkavégzés.

Elvárások

  • Az ázsiai konyha és termékek ismerete előnyt jelent
  • A halak előkészítésében és kezelésében való jártasság előnyt jelent
  • Szívesen válnál egy csapat vezetőjévé
  • Részese lennél az egyedi márkánk fejlődésének
  • Csapatorientált vagy
  • Jól megy a multi-tasking
  • Fontos a számodra hogy minőségi munkát adj ki a kezed közül
  • Megbízható és elkötelezett vagy

Munkahelyi extrák

  • Ingyen ebéd

Felkeltettük a figyelmedet? Jelentkezésedet a "Jelentkezem" gombra kattintva küldheted el.