Szakács

  • Cég neve

    AVALON PARK Kft.

  • Munkavégzés helye

    Miskolctapolca

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Nyersanyagok előkészítése, feldolgozása, ételek elkészítése
  • Pontos receptúrák követése
  • Készletek felmérése, fogyások dokumentálása
  • Munkakörnyezet tisztaságának betartása, HACCP rendszer követése
  • Sous Chef munkájának támogatása
  • A segédszemélyzet munkájának irányítása

Elvárások

  • Minimum 1 év tapasztalat hasonló területen
  • Megbízhatóság, pontosság, alaposság
  • Vendégbarát hozzáállás
  • Szakmád iránti elhivatottságot
  • Aktív részvétel a konyha napi életében

Amit kínálunk

  • Teljes főállású bejelentett munkajogviszony
  • Átlátható bérezés
  • Tervezhető időbeosztás
  • Modern, minden szakmai elvárást kielégítő konyhai gépesítés
  • Szakmai fejlesztéseket és személyes fejlődést támogató vezetőség
  • Napi kétszeri melegétkezés, HELL és XIXO termékek, kávé fogyasztási lehetősége
  • Munkába járás támogatása
  • Igényes munkaruházat
  • Exkluzív munkakörnyezet
  • Kedvezményes edzőtermi bérlet (M1 Fitness)

Munkavégzés helye: Miskolctapolca

Hisszük, hogy nálunk megtalálod a helyed, és azt is, hogy veled együtt nagy dolgokat viszünk majd véghez!
Fiatalos, dinamikus csapat, sok vendég, változatos munkanapok, megbízható munkáltató.

Várjuk jelentkezésed, legyél Te is részese szenvedélyünknek!

Munkahelyi extrák

  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Sokéves tapasztalatod által szenvedélyed a főzés, esetleg lelkes pályakezdőként erősen érdeklődsz a szakács szakma iránt. Érted és érzed, hogy munkád fókuszában a vendég áll. Te is úgy gondolod, hogy kiemelkedő munkabírásod és hivatásodban megjelenő igényességed messzemenőkig híres együttműködési hajlandósággal párosul, és ezek a sorok rólad szólnak?

Ebben az esetben ne habozz tovább, a Michelin Guide által ajánlott autentikus olasz étterem, az AVALON RISTORANTE csapatában találod meg a legjobb helyed Szakács kollégaként.

Egy olyan cégcsoport részese lehetsz, akik egy modern és innovatív munkakörnyezetben járulnak hozzá cégünk sikeréhez.