• Cég neve

    ARRABONA IMMOBILIEN Kft.

  • Munkavégzés helye

    9700 Szombathely, Ernuszt Kelemen utca

  • Fizetés

    Nettó 450e - 550e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Menüfőzés,
gyermek étkeztetés
közétkeztetés
kiszállítás
önálló szakács tevékenység ( ami, magába foglalja a szakmához tartozó feladatokat)

Elvárások

Megbízhatóság
Pontosság
Tisztaság
Szakmai tapasztalat több éves
Lojalitás
Nyugalmas munkavégzésre való törekvés, munkatársakkal való normális kapcsolatra való törekvés

Előnyt jelent

Szakmai tapasztalat
Jó emberi értékek

Amit kínálunk

2 Konyhát üzemeltetünk,az egyiken hétfőtől péntekig 16 óráig tartó munkavégzés, ahol az ünnepnapok szabadok, és a hétvégék is, a másik konyhán hétközi szabadnapok, sok szabad hétvége.
Megfelelő bérezés
Meleg étkezés
Rugalmas beosztás (ha van kérés a beosztás megírása előtt, ami 1 hétre történik, akkor figyelembe vesszük)
- másik konyha fix hétfőtől péntekig
Családias környezet
Megfelelő mennyiségű személyzet, mindenkinek meg van a maga feladata
Bejelentett munka

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Több éve vendéglátással foglalkozik cégünk, amely hosszútávú munkát tud biztosítani.
A karantén ideje alatt meg tudtuk tartani a teljes személyzetet, több lábon állunk, stabil , biztos anyagi háttér.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!