• Cég neve

    Alakszai Csaba Zsolt

  • Munkavégzés helye

    3355 Kápolna, Szabadság tér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Önállóan dolgozni tudó, tapasztalt, szakképzett munkatársat keresünk.

Elvárások

Éttermünk hagyományos étlappal működik. Leendő munkatársunkkal szemben elvárás, hogy meg tudja szervezni saját és beosztott munkatársai munkáját.

Előnyt jelent

Előnyt jelent, ha a konyhafőnöki feladatok ellátására is alkalmas. Szívesen vesszük újító ötleteit.

Amit kínálunk

 Biztos, stabil munkahelyet kinálunk a szakmában elvárt, teljesítményhez igazodó bérezéssel. A jó munkahelyi légkör megteremtése a célunk, ahová a munkatársak szívesen jönnek be dolgozni.

Céginformáció

Vendéglőnk 30 éve működik sikeresen, barátságos, családias hangulatú környezetben. A napi a' la Carte étkezésen kívűl családi és céges rendezvényeket is bonyolítunk.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!