Szabványosítási szakértő

    • Mobiltelefon
    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Workstation
    • Monitor (1 db)
    • Windows
    • Linux
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A Bankközi Klíring Rendszer szolgáltatásainak szabványszintű támogatása: ügyfélbejelentések és fejlesztési igények szabványt érintő kérdéseinek megválaszolása
  • Üzenetimplementációs Útmutatók frissítése, karbantartása, fejlesztési igények begyűjtése
  • ISO 20022-es pénzügy szabványok gazdájaként üzleti igények leképezése a pénzügyi üzenetek szintjére
  • Új implementáció esetén a tranzakciószabványok beszállítókkal történő egyeztetése, testre szabása
  • Üzenetek kapcsolatának biztosítása; mappelési szabályok létrehozásával
  • Közreműködés új szolgáltatások üzleti koncepciójának és stratégiájának alkotásában
  • Az új szolgáltatásokra vonatkozó megvalósíthatósági tanulmányok, séma szabványok kidolgozásában való részvétel
  • Kulcspartnerekkel, pénzintézetekkel történő kapcsolattartás

Elvárások

  • Közgazdasági vagy informatikai területen szerzett felsőfokú iskolai végzettség
  • ISO 20022-es pénzügyi szabvány ismerete; pacs, camt, pain üzenetek, XML szintaktika
  • Legalább aktív középfokú angol nyelvtudás
  • Önállóság, precizitás, felelősségteljes hozzáállás
  • Nyitottság a nemzetközi trendek követésére, az új pénzügyi technológiák irányába
  • Csapatjátékos szemléletmód

Előnyt jelent

  • Az Azonnali Fizetési Rendszer szabványainak, folyamatainak ismerete
  • A Bankközi Klíringrendszerrel kapcsolatos tapasztalatok: IG1, IG2, AFR
  • A következők ismerete: SEPA fizetési rendszer, SWIFT üzenetek, SOAP technológia, XSD szerkesztő eszköz pl. Altova, JSON, Web service

Amit kínálunk

  • Családbarát munkahely tanúsítvánnyal rendelkező nyitott vállalati kultúra
  • Hibrid távmunkavégzés
  • Biztos, kiegyensúlyozott tulajdonosi háttérrel rendelkező vállalat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség aktív szakmai támogatással, belső karrier lehetőségek
  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli feladatok
  • Jelentős országos méretű projektekben történő aktív részvétel
  • Versenyképes fizetési csomag a jelölt tudása és kompetenciája szerint
  • Széles körű, tanúsított képzéseken, tréningeken történő részvétel lehetősége
  • A munka és a magánélet egyensúlyának támogatása
  • Egészségtudatos életmód támogatása vállalati egészségbiztosítás és egyéb sportolási lehetőségek által
  • A+ minőségű modern, belvárosi, könnyen megközelíthető iroda
  • Kerékpártároló, zuhanyzó

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Kutyabarát

Céginformáció

A GIRO Zrt. a hazai pénzügyi szektor meghatározó szereplőjeként már három évtizede biztosítja a belföldi pénzforgalom biztonságos lebonyolítását. Társaságunk stratégiai célja, hogy a korábbiaknál is aktívabb szerepet vállaljunk a pénzforgalom fejlesztésében, hatékonyságának növelésében, továbbá a pénzügyi kultúra színvonalának emelésében. 2020. március 2-án sikeresen elindult Magyarországon az azonnali fizetési rendszer, ami megnyitotta a lehetőségét az azonnali átutalásra épülő új, alternatív fizetési szolgáltatások megjelenésének. Az azonnali fizetési rendszer kínálta társadalmi és gazdasági előnyök minél szélesebb körben történő érvényesítése érdekében a GIRO Zrt. alapos vizsgálatnak veti alá az azonnali fizetésen alapuló mobilfizetési applikáció megvalósításának lehetőségét és módját. Üzletfejlesztési csapatunk a Bakközi Klíring Rendszer működését meghatározó innovációk kialakításáért felelős szervezeti egység. Az általuk végzett munka magas szintű szakmai kihívást jelent, hiszen közvetlen hatással lehetnek a magyar belföldi pénzforgalom és pénzügyi ökoszisztéma működésére.

A "Jelentkezem" gomb megnyomását követően kérjük, adja le regisztrációját gyorsan, könnyedén a GIRO Zrt. megújult karrierportálján.