Support vezető

  • Cég neve

    NEXT-Consulting Kft.

  • Munkavégzés helye

    1149 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • ERP
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Feladatok:

  • Az ügyfelektől érkező támogatás kérési feladatok magas színvonalon és határidőn belüli kiszolgálásának garantálása
  • Projekt módszertanok létrehozása, dokumentálása, bevezetése
  • Ügyfél/Projekt utókövetése
  • Vezetői előkészítő és döntéstámogatás
  • A support csapat (12 fő) irányítása, támogatása
  • Szoros együttműködés a szervezet többi vezetőjével

Elvárások

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Magas szintű ügyviteli ismeretek
  • Support területen szerzett minimum 5 év szakmai tapasztalat
  • Minimum 3 év vezetői tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Eredményorientál
  • Jó problémamegoldó készség
  • Kiváló kommunikációs és konfliktuskezelési képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

Előnyt jelent:

  • ERP fejlesztési területen szerzett gyakorlat
  • OCTOPUS 8 ERP rendszer ismerete
  • Sportos/egészségtudatos életmód

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • Családias légkört, hosszú távú, stabil munkahelyet nagy múltú cégcsoportnál, időszakos home office lehetőséggel.
  • Személyre szabott béren kívüli juttatásokat (motiváló, értékkövető jövedelem), prémiumokat, eszközöket.
  • Inspiráló munkakörnyezetet és motivált, sikerorientált, lendületes támogató csapatot.
  • Vállalati tréningek és továbbképzések.
  • Folyamatosan fejlődő és innovatív vállalati hátteret, korszerű technológiai környezetet.
  • Nem dohányzó környezet.
  • Csapatépítő rendezvényeket, családi programokat, társadalmi felelősségvállalást

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A hazai piac egyik legdinamikusabban fejlődő, stabil hátterű cégcsoportjához munkatársat keresünk