Supply Chain Planner

  • Cég neve

    ADECCO Kft.

  • Munkavégzés helye

    Helvécia

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

ADECCO Kft.

Az Adecco autóipari beszállító partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Miért érdemes megpróbálnod?

  • Mert anyagilag megbecsültnek érezheted Magad (versenyképes alapbér, bónuszok, cafeteria, kiemelt munkába járási támogatás);
  • Mert kihívásokkal teli, felelősségteljes munkád lehet;
  • Mert szakmai tréningeken vehetsz részt;
  • Mert egy sikeres és stabil vállalatnál dolgozhatsz fiatalos csapatban,
  • Ahol a fejlődési lehetőség is biztosított, és hosszú távon számítanak Rád.

Te vagy az IGAZI, ha mindezekkel rendelkezel:

  • Minimum 2 év hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat;
  • Felsőfokú végzettség;
  • SAP-ismeret;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Terhelhetőség, stressztűrőképesség;
  • Angol kommunikációképes nyelvtudás.
  • 8D, VDA és IATF-ismeret, valamint német nyelvtudás előnyt jelent.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

  • A cég képviselete, kommunikáció a beszállítók és a vevők irányába magyar és idegen nyelven (angol);
  • Felfutó projektek és a szériagyártás logisztikai folyamatainak koordinálása;
  • Alapanyag- és biztonsági készletek monitorozása, statisztikák és kiértékelések készítése. Készletek optimalizálása a mindenkori gyári igényeknek megfelelően az Inventory Rate KPI segítségével, ami tartalmaza a maximálisan megengedett alap, félkész –és késztermék szinteket;
  • Beszállítókkal, vevőkkel és a fuvarozóval való kapcsolattartás, szállítási időpontok egyeztetése, szállítási terv készítése;
  • Napi szintű kapcsolattartás a vevők által delegált logisztikai kapcsolattartókkal és kiszállításhoz köthető szolgáltatókkal;
  • Késztermékek kiszállításának egyeztetése az ügyféllel;
  • Diszpozíciós és beszállítói törzsadatok kezelése, illetve egyéb rendszertechnikai beállítások elvégzése SAP-ban (SD, MM);
  • Beszállítói/vevői logisztikai reklamációk feldolgozása;
  • Keresztfunkcionális munkavégzés (helyettesítések) és feladatmegoldás a társterületekkel (projektvezetés, minőségbiztosítás, gyártás, beszerzés);
  • A vevő által meghatározott portálok kezelése;
  • A logisztikai vezető támogatása a területen kitűzött célok elérésében.

Munkavégzés helye: Helvécia

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező