’Sunglasses’ értékesítési tanácsadó

  • Cég neve

    ''Magyar Duty-Free'' Kft.

  • Munkavégzés helye

    1185 Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 482e - 630e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Budapest, XVIII. Kerület, Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér 2-es terminál SkyCourt

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Családias légkör, támogató, elfogadó csapat, felhatalmazó vezetők.
  • Nemzetközi atmoszféra, elegáns munkakörnyezet a repülőtér szívében.
  • Biztos háttér, hosszútávú munkalehetőség, bejelentett munkaviszony
  • Amennyiben a munkanapod reggel 6 előtt kezdődik, mindig beszállítunk (Budapest, Ecser, Felsőpakony, Gyál, Gyömrő, Kerepes, Maglód, Monor, Monorierdő, Pécel, Üllő, Vecsés településekről)
  • Versenyképes bérrendszer - alapfizetés és bónuszok ~ Br. 617.500 Ft
    • Alapbér Br 462.000 Ft
    • Utazási támogatás Br 20.000 Ft
    • Teljesítménybónusz I.  (Forgalomhoz kötött) Br 38.500 Ft
    • Teljesítménybónusz II. (Forgalomhoz kötött) Br 38.500  Ft
    • Teljesítménybónusz III  (Forgalomhoz kötött) Br 38.500  Ft
    • műszakpótlék (kb) Br 20.000 Ft
  • Medicover egészségbiztosítás

TÉGED KERESÜNK, HA:

  • Magabiztosan beszélsz angolul.
  • Legalább középfokú végzettséged van.
  • Nyitott vagy az újdonságokra, lelkesedsz a divatért és az új trendekért.
  • Kedves, segítőkész, pozitív és nyitott személyiség vagy.
  • Szívesen vagy egy jó csapat tagja.
  • Önállóan  is örömmel dolgozol.
  • A pontosságot, precizitást és elkötelezettséget te is a közös munka alapjának tekinted.

FELADATAID:

Ha szeretnél egy dinamikus és izgalmas környezetbe dolgozni, ahol folyamatosan változnak a trendek, akkor csatlakozz hozzánk, és segíts az ügyfeleinknek megtalálni a tökéletes napszemüveget.
  • A vásárlók magas színvonalú kiszolgálása, valamint az általunk forgalmazott márkák képviselete;
  • Prada, Dior, Ray-Ban, Gucci, Oakley, Maui Jim és Michael Kors
  • Árukihelyezés, faceing / visual merchandising,
  • Pénztárgép kezelés, készletellenőrzés.

A CÉGRŐL:

Több mint 600 Duty Free üzletet számláló nemzetközi vállalatunk, egyedülálló termékkínálatával, különleges élménnyé varázsolja az utazás alatti vásárlást. A 140 éves kereskedelmi tapasztalatunknak és munkatársaink szenvedélyének köszönhetően a világ minden szegletében az utazóközönség igényeinek szolgálatában állunk. Hamburgtól Isztambulon át Sydney-ig a világ számos pontján, kollégáink átfogó termékismerettel és rendkívüli szolgáltatásokkal várják az utasokat. Közös célunk, hogy örömöt szerezzünk a vásárlóinknak és ennek elérése érdekében nálunk mindenki tehetsége legjavát nyújtja.

A Heinemann Duty Free palettáján a kiváló minőségű nemzetközi és magyar termékek mellett megtalálhatóak a legnagyobb parfümházak kozmetikai cikkei, valamint prémium kategóriás textil termékek, kiegészítők és játékok.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Értékesítési munkatárs

Jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.