Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem logo

Stratégiai projektmenedzser

  • Cég neve

    Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem

  • Munkavégzés helye

    2100 Gödöllő, Páter Károly u. 1.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • BI
  • Módszertan és szoftverek

    • Power bi
    • Excel
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

STRATÉGIAI PROJEKTMENEDZSER

A Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Magyarország egyik meghatározó egyeteme és tudásközpontja rendkívül szerteágazó tevékenységi körrel és az egész országra kiterjedő campus és intézeti hálózattal rendelkezik.

A MATE következő évekre vonatkozó stratégiája az egyetem digitális átállását, szervezeti kultúrájának megújítását, oktatási és kutatási tevékenységének nemzetközi szintűre emelését és a cselekvő egyetemi kezdeményezések széles körét érintik. A stratégiai projektmenedzser ezeknek a kezdeményezéseknek az összefogását és koordinálását látja el.

Munkaidő: Teljes munkaidő

Jogviszony időtartama: Határozatlan

A feladatok az alábbiak:

  • A MATE stratégiája keretében megvalósuló projektek ellenőrzése, koordinálása és a projektmenedzsment szakmai szempontból történő támogatása;
  • Projekttervek megvalósításának koordinálása és minőségbiztosítása, határidők betartásának felügyelete;
  • Részvétel a projekteket nyomon követő folyamatok kialakításában;
  • Rendszeres jelentés nyújtása az egyetem felső vezetésnek az előrehaladásról;
  • Folyamatos kapcsolattartás az egyetem vezetőségével és a stratégia keretében megvalósításra kerülő projektek vezetőivel;
  • Proaktív segítség a vezetői döntések előkészítésében, prezentációk elkészítésében;
  • A Rektori Kabinetvezető munkájának támogatása.

  • 3-5 éves munkatapasztalat projektmenedzsment területen;
  • Felsőfokú végzettség;
  • MS Office eszközök magas szintű ismerete;
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség, proaktivitás, önállóság;
  • Jó kommunikációs és prezentációs képesség;
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete;
  • Eredmény- és sikerorientált személyiség;
  • Jó szervezőkészség;
  • Pontos és precíz munkavégzés;
  • Cselekvőképes és büntetlen előélet.

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • Felsőoktatási környezetben vagy agráriumhoz kötődő területen szerzett munkatapasztalat.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Fényképes szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél a bérigény megjelölésével

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú és biztos munkalehetőség Magyarország egyik legnagyobb egyeteménél
  • Heti egy nap home-office munkalehetőség
  • Cafeteria (SZÉP kártya)
  • Változatos feladatok
  • Kiváló, támogató munkahelyi légkör, csapatmunka
  • Utazási költségtérítés, illetve szolgálati lakás az egyetem vonatkozó szabályzatai szerint
  • Céges mobiltelefon előfizetés
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák) biztosítása
  • Üdülési, sportolási lehetőségek

A jelentkezés határideje: 2024. május 2.

A kiválasztási folyamat a pályázatok beérkezésével megkezdődik.

A jelentkezés módja:

  • A profession. hu állásportálon vagy a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva. A tárgyban kérjük megjelölni a betöltendő munkakör elnevezését: „Stratégiai projektmenedzser” és a pályázat azonosító számát: MATE-K/443-14/2024
  • A munkavégzés helye: 2100 Gödöllő, Páter Károly u. 1.

Egyéb tájékoztatás:

  • A munkakör betölthetőségének időpontja: 2024. május 1.;
  • Előfordulhat, hogy az interjú elektronikus eszközön keresztül történik.
  • A pályázat elküldésével külön nyilatkozat nélkül is elfogadja az egyetem álláspályázatokról szóló adatkezelési tájékoztatóban foglaltakat.