Stratégiai koordinációs szakreferens

  • Cég neve

    Hun-Ren Központ

  • Munkavégzés helye

    1052 Budapest, Piarista utca 4.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

A HUN-REN Központ független költségvetési intézmény. Az HUN-REN kutatóhálózat tizenegy kutatóközpontjának és hét kutatóintézetének, továbbá egyetemeken és más közintézményekben működő több, mint 150 támogatott kutatócsoportjának (a továbbiakban együtt: kutatóhelyek) kutatói a matematika és természettudományok, az élettudományok, illetve a bölcsészet- és társadalomtudományok legváltozatosabb területein végeznek kutatásokat.

Feladatok

  • Feladatait a HUN-REN Központ SZMSZ-ben meghatározottaknak megfelelően végzi;
  • Ellátja a HUN-REN Központ stratégiai tervezési feladatainak adminisztrációját;
  • Ellátja a kutatóhelyek tudományos kutatással kapcsolatos tudományos, kutatási és kutatásszervezési ügyeinek adminisztrációját;
  • Ellátja a kutatóhelyi tudományos programok kialakításához és működtetéséhez és a monitorozásához kapcsolódó adminisztratív feladatokat;
  • Ellátja a kutatóhelyek kutatási stratégiai koncepcióival és kutatási terveihez kapcsolódó adminisztratív feladatokat;
  • A HUN-REN kutatóhelyek működésének elősegítése, kapcsolattartás, információtovábbítás. Szakmai döntés-előkészítő és elemzői tevékenység a testületi, illetve kutatóhelyi anyagok figyelembevételével;
  • Ellátja a HUN-REN Központ koordinációjában megvalósított hazai és nemzetközi tudományos együttműködésekhez kapcsolódó adminisztratív feladatokat;
  • Részt vesz a HUN-REN Központ által meghirdetett kutatási támogatásra irányuló pályázatok szervezési, véleményeztetési és véleményezési folyamatában;
  • Részt vesz a kutatóhelyi kutatások hatékonyságmérése, -fejlesztése és a kutatási tevékenység minőségbiztosítása céljából létrehozni kívánt kutatási adatbázis kialakításában, a kutatóhelyi adatok ellenőrzésében, monitorozásában;
  • A kutatóhálózat tevékenységét bemutató éves kiadványok, beszámolók készítésének koordinálása, részvétel az adatok gyűjtésében, ellenőrzésében, a kiadványok, beszámolók összeállításában, szerkesztésében és ellenőrzésében;

Elvárások

  • egyetemi szintű iskolai végzettség;
  • kutatás-fejlesztés területén legalább 3 éves gyakorlat;
  • középfokú angol nyelvtudás;
  • magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek, adatfeldolgozás, adatbázis kezelés;
  • jó kommunikációs- és pontos fogalmazási készség;
  • önálló problémamegoldó és együttműködési képesség;
  • konfliktuskezelő képesség, terhelhetőség.
  • nagyfokú önállóság;
  • A pályázat részeként benyújtandó iratok és igazolások:
  • motivációs levél, mely tartalmazza a korábbi munkatapasztalat részleteit, és a kapcsolódását a megpályázott álláshoz, a fizetési igény feltüntetésével;
  • részletes szakmai önéletrajz;
  • a pályázó nyilatkozata arról, hogy hozzájárul a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez.

Előnyt jelent

  • tudományterületen elért PhD tudományos fokozat;
  • felsőfokú angol nyelvtudás;
  • kutatás-fejlesztési pályázatok kezelésében jártasság;
  • kiadványszerkesztői ismeretek;
  • statisztikai, elemzői ismeretek, gyakorlat.

Amit kínálunk

  • teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony, három hónap próbaidő kikötésével.
  • barátságos, támogató légkör
  • béren kívüli juttatás
  • egészségbiztosítási csomag
  • jó megközelíthetőség
  • modern irodai környezet
  • képzési, fejlődési lehetőségek

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gomb megnyomásával a szükséges dokumentumok feltöltésével lehet.