Stratégiai gyártástervező

  • Cég neve

    Pharma Print Kft.

  • Munkavégzés helye

    4031 Debrecen, Richter Gedeon utca 7.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Hosszútávú gyártási terv készítése és gyártások indítása, a rendelkezésre álló erőforrások és kapacitások figyelembevételével
  • A gyártási ütemtervek megvalósulásának felügyelete, eltérések esetén a társterületekkel való egyeztetés és intézkedések indítása
  • A teljes tervezési és gyártási folyamatok fejlesztése
  • Kapacitás-vizsgálat, kapacitás-tervezés - kapacitásproblémák esetén javaslattétel az alternatívákra
  • Szoros napi kooperáció az operatív gyártástervezővel és az alapanyag diszponenssel a zavartalan vevő és anyagkiszolgálás érdekében
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés
  • Készletszintek ellenőrzése és nyomon követése
  • Teljesítménymutatók napi szintű riportálása, elemzése és intézkedések nyomonkövetése

Elvárások

  • Legalább középfokú gazdasági/logisztikai végzettség
  • Gyártástervezésben szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • Magas szintű Excel ismeret (függvények magabiztos írása és használata, kimutatások készítése)
  • Egyéb MS Office programok felhasználó szintű ismerete (Word, PPT, Outlook)
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Logikus és rendszerszintű gondolkodásmód
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Eredményorientált szemlélet
  • Erős priorizálási képesség
  • Jó kommunikációs képesség

Előnyt jelent

Felsőfokú gazdasági vagy logisztikai végzettség

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatás
  • Bejárási támogatás

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

„Egy cég. Egy szellem. Egy család” - A Pharma Print Kft német tulajdonú nemzetközi vállalat, a Faller Packaging Group tagja. Nyolc európai helyszínen több mint 1300 alkalmazottja fejleszt első osztályú csomagolási megoldásokat és innovatív ellátási lánc rendszereket. Együtt könnyebbé, biztonságosabbá és hatékonyabbá tesszük az egészségügyi ellátást.

Szakmai önéletrajz, bérigény megjelöléssel és
egy nyilatkozat arról, hogy a pályázattal kapcsolatban a személyes adatait kezelhetjük.