Stratégiai és üzletfejlesztési elemző

  • Cég neve

    Gránit Alapkezelő Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1134 Budapest, Kassák Lajos utca

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (2 db)
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • Stratégiai projektek menedzselése, nyomon követése;
  • Havi menedzsment riportok készítése és a menedzsment szakmai munkájának közvetlen támogatása;
  • Döntéselőkészítő elemzések és prezentációk készítése;
  • Üzleti tervezés és pénzügyi modellezés;
  • Piackutatás, hazai és nemzetközi trendek figyelése, értékelése;
  • Koordinációs feladatok ellátása a különböző üzletágak között;
  • Tárgyalások előkészítése, szervezése, dokumentálása.

Elvárások

  • Közgazdasági-, pénzügyi végzettség;
  • Alapkezelőnél, nemzetközi tanácsadó cégnél, banknál, befektetési szolgáltató cégnél szerzett minimum 1-3 év tapasztalat;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Excel modellezésben és prezentációkészítésben szerzett tapasztalat;
  • Projektmenedzsment tapasztalat;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Analitikus, strukturált gondolkodásmód;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Precíz, önálló munkavégzés.

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős szerződéssel várunk;
  • Versenyképes bérezést kínálunk;
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes munkát végezhetsz;
  • Home office lehetőséget biztosítunk;
  • Fejlődési és szakmai képzési lehetőségeket nyújtunk;
  • Támogató, barátságos cégkultúra, jó hangulatú csapatban;
  • Családbarát munkahely;
  • Mobiltelefon és cafeteria;
  • Modern munkakörnyezet, munkavégzés helye: XIII. kerület, Green House irodaház

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Növekedő termékportfóliójának és a kollégák szakértelmének köszönhetően a Gránit Alapkezelő 2009-es alapítása óta a vagyonkezelési szektor egyik legdinamikusabban fejlődő szereplője lett. Folyamatosan bővülő csapatunkba keressük azokat a szakembereket, akik egy professzionális, inspiráló és támogató szellemi műhely keretein belül folytatnák karrierjüket.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát!