Plant Industrial Engineering Kft. logo

Stratégiai beszerző

  • Cég neve

    Plant Industrial Engineering Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • Beszerzési stratégia kialakítása
  • Beszerzési lánc kiépítése
  • Ártárgyalások lefolytatása
  • Új partnerek felkutatása
  • Raktározási rendszer kialakítása, raktár készlet optimális szintjének beállítása
  • Energiatermelő berendezések és azok alkatrészeinek – elsősorban gáz és dízelmotorok, valamint ezek segédberendezéseinek - beszerzése
  • Tenderek, pályázati anyagok előkészítése, összefogása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki/gazdasági végzettség
  • Szakirányú legalább 5 éves tapasztalat
  • Rugalmasság
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete

Előnyt jelent

  • Felsőfokú nyelvvizsga
  • Német nyelv legalább középfokú ismerete
  • Műszaki kivitelezési cégnél szerzett stratégiai beszerzési tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos home-office

Céginformáció

Nemzetközi tapasztalattal rendelkező fiatal, dinamikusan fejlődő cégünk rugalmas megoldásokat kínál az ipari energiatermelés területén mind hazai, mind külföldi partnerei számára.
Üzemeltetés, karbantartás, telepítés, ügyfélközpontú megoldások.
Légy a sikerünk részese, csatlakozz Te is!