MOL-LUB Kenőanyag Gyártó Forgalmazó és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Stratégiai beszerző

    MOL-LUB Kenőanyag Gyártó Forgalmazó és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    Almásfüzítő

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Almásfüzitő

A MUNKAKÖR CÉLJA

A MOL-LUB Kft számára szükséges direkt és indirekt anyagok, szolgáltatások, vásárolt késztermékek stratégiai beszerzése, szerződések kötése, magas színvonalú beszerzési piackutatás végzése, a gazdaságilag és műszakilag legoptimálisabb beszállítók kiválasztása, alkalmazása.

FŐ FELELŐSSÉGEK ÉS FELADATOK

  • A beszerzési tevékenységhez kapcsolódó tender eljárásokat, ajánlatkéréseket koordinálása, az általa kezelt beszerzési témakörök E2E beszerzési folyamatok és a kapcsolódó folyamatok menedzsmentje,
  • Beszerzési piackutatás, a potenciális beszállítói kör folyamatos bővítése és a naprakész piaci trendek nyomon követése,
  • Átfogó vezetői döntéselőkészítő anyagokat készítése, a vállalati stratégiai beszerzési döntések meghozatalának támogatása,
  • Szerződéskötési és komplex szerződés menedzsment feladatok ellátása a hozzá tartozó anyagkörök vonatkozásában,
  • Külső és belső stakeholder management, különös tekintettel az operatív beszerzőkkel és az ellátási lánc menedzsment tagjaival folytatott közös munkára,
  • Beszállítókkal, valamint a hozzá tartozó anyagkörrel kapcsolatos kimutatásokat, riportokat készítése és folyamatos fejlesztése.

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú (Bsc/ Msc) szakirányú végzettség,
  • Minimum 5 év beszerzői tapasztalat,
  • Angol haladó írásbeli és szóbeli nyelvtudás,
  • Szerződéskötési és tárgyalási gyakorlat,
  • Alapos piaci, áru és forgalmi ismeretek,
  • Magabiztos MS Office ismeretek,
  • Folyamatszemlélet, precizitás és csapatmunka.

ELŐNY:

  • Project management és beruházások kezelésével kapcsolatos beszerzési feladatok ellátása,
  • SAP ismeret.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Cafeteria – bruttó 800 000 Ft/év,
  • Medicover egészségbiztosítás,
  • iPhone, Laptop,
  • Korlátlan telefon csomag (egymás között családtagokkal is),
  • Éves teljesítmény bónusz opció 10%,
  • Bejárás támogatás,
  • Egyedülálló szakmai csapatban dolgozhatsz közös és önálló feladatokon,
  • Folyamatos fejlődés lehetősége belsős képzések által (szakmai továbbképzések, személyiségfejlesztő tréningek, mentoring & coaching, nyelvtanulás).

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Projektmenedzsment