Stratégiai beszerző

  • Cég neve

    B.Braun SSC Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    3200 Gyöngyös, Déli Külhatár utca 2.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Feladatok:

  • Termék és szolgáltatási szerződések előkészítése
  • A Corporate Procurement által meghatározott irányelvek, új folyamatok implementálása
  • Kapcsolattartás a Corporate Procurementtel és külső partnerekkel
  • Beszállítói projektekben, auditokon való aktív részvétel
  • Operatív beszerzés támogatása
  • Kapcsolattartás közvetlenül a beszállítókkal, együttműködés a társosztályokkal
  • Szállítói minőségi megállapodásokban való közreműködés
  • A beszerzendő anyagokkal, szolgáltatásokkal kapcsolatos elvárások, specifikációk kommunikálása a beszállítók felé
  • Költségelemzések készítése, Ártükrök, Megtakarítási potenciálok feltárása
  • Beszerzési eredmények dokumentálása, megtakarítási projektekben való részvétel
  • Tenderek kiírása, ajánlatok bekérése és értékelése
  • Döntés előkészítő anyagok készítése
  • Árajánlatok bekérése és értékelése

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (előnyt jelent a közgazdasági, logisztikai vagy mérnöki területen szerzett diploma)
  • 3-5 év beszerző/ beszállítói partnerkapcsolati tapasztalat nemzetközi gyártó cégnél
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Határozott fellépés és erős kommunikációs készség
  • Problémamegoldó gondolkodás
  • Tulajdonosi- és projekt szemlélet
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek, SAP vállalatirányítási rendszer gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Proaktív csapat
  • Stabil, támogató vállalati háttér
  • Négyszeres AON legjobb munkahely
  • Szakmai továbbképzési lehetőségek

Munkavégzés helye:

  • 3200 Gyöngyös, Déli Külhatár út 2-4.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Ellátási lánc
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Közgazdász

A jelentkezéshez kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes, szakmai önéletrajzát a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával.