Store Manager Wittchen Budapest

  • Cég neve

    Wittchen Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Október huszonharmadika utca 8-10..

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • üzlet – és értékesítési csapat vezetése
  • a pénzügyi és a kitűzött üzleti célok hatékony elérése
  • az alkalmazottak motiválása és képzése
  • értékesítési eredmények jelentése
  • proaktív részvétel az értékesítési folyamatban és professzionális ügyfélszolgálat
  • biztosítása
  • értékesítési dokumentáció előkészítése
  • személyzet munkabeosztása, összefoglalók készítése

Elvárások

  • legalább 1 éves kiskereskedelmi vezetői pozíció
  • anyanyelvi magyar és kommunikációs szintű angol vagy lengyel nyelvismeret előny
  • hatékony munkaszervezés és tervezés
  • értékesítési technikák ismerete
  • kiváló kommunikációs készség

Előnyt jelent

Szenvedély a divat iránt!
A sikeres üzletvezető egyesíti a vezetői és szervezési képességeket, valamint az ügyfélközpontú megközelítést az értékesítés ösztönzése és a pozitív csapatlégkör fenntartása érdekében.

Amit kínálunk

  • Lenyűgöző fix alapfizetés és motiváló havi bónuszrendszer a kitűzött célok teljesítésekor
  • Rendszeres vetélkedők értékes tárgyi nyereményekért vagy pénzösszegekért
  • Munkalehetőség egy rangos, nemzetközi vállalatnál, ahol mindig családias a hangulat
  • Akár 70%-os dolgozói kedvezmény
  • Prioritásként kezelt előre lépési (karrier) lehetőségek és folyamatos oktatások

Céginformáció

A Wittchen piacvezető luxus bőrcikk gyártó és kereskedelmi márka Lengyelországban. Nemzetközi terjeszkedésének következő lépéseként cégünk a budapesti WESTEND üzletházban nyíló szalonjába keres lendületes jelentkezőket, akik elkötelezett és sikerorientált munkavállalóink lennének és odaadó munkájukkal segítenének megosztani és megszerettetni vásárlóinkkal a Wittchen márkaélményt.
"Látványos és kifinomult márka emberektől embereknek "
Cégünkről és a márkáról még több információ megtalálható: www.wittchen.hu.

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal, a  lenti "Jelentkezem" gombra kattintva