STOCK CONTROLLER - Anyagellenőr (Üllő)

  • Cég neve

    Work Force Kft.

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Pest,Üllő

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Világhírű, márkás informatikai eszközgyártó ÜLLŐI partnerünkhöz keresünk Stock ControllerANYAGELLENŐRÖKET 2 műszakban!

Modern gyári környezetet keres fejlődési lehetőségekkel? Megtalálta!

A bejárást ingyenes céges buszjáratokkal biztosítjuk!(Budapest, Érd, Csepel, Vecsés, Pécel, Maglód, Gyömrő, Vácszentlászló, Tóalmás, Kóka, Tápiószecső, Sülysáp, Úri, Gomba, Monor, Tápiószentmárton, Tápióbicske, Nagykáta, Szentmártonkáta, Tápióság, Pánd, Monorierdő, Tápiógyörgye, Tápiószele, Farmos, Csemő, Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa, Pilis, Nyáregyháza, Csévharaszt, Vasad, Dabas, Hernád, Inárcs, Ócsa, Gyál)

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • Termelésben kiadott listák egyeztetése
  • Készletmozgások nyomon követése és kezelése SAP-ban
  • Termelés alapanyagigényének megrendelése a raktárból
  • SAP és egyéb belső rendszerek összehangolása készletmozgás szempontjából
  • Az esetleges rendszerek közti hibák kijavítása
  • Adatok összevetése, ellenőrzése (Excel táblákban)

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség előre lépési lehetőséggel
  • Versenyképes alapbér
  • Cafeteria br. 15 000 Ft (már próbaidőtől)
  • Teljesítmény és Jelenléti bónusz
  • MEDICOVER biztosítás
  • Céges buszjáratok Üllőről és 50 km-es körzetéből
  • Személygépkocsival történő bejárás támogatása 35Ft/km
  • Túlóra lehetőség
  • Képzések, oktatások

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Betöltött 18. életév
  • Középiskolai végzettség megléte (Előny: érettségi)
  • MS Office ismerete
  • Excel felhasználói szintű ismeretek
  • Pontos, folyamatos munkavégzés
  • Önállóság, terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Angol nyelvtudás alapszinten
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • SAP rendszerben való jártasság

Egyéb információ

  • Munkavégzés helye: Üllő
  • 2 műszakos munkarend (6.00-14.00 vagy 14.00-22.00)
  • Céges buszok Üllő 50 km-es körzetéből
  • Szállást sajnos nem tudunk biztosítani

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés

Amennyiben alkalmasnak gondolod magad a pozícióra, jelentkezz hozzánk a megadott adatok leadásával: