Statikus tervező

  • Cég neve

    ESIKON Kft.

  • Munkavégzés helye

    1096 Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • tartószerkezetek viselkedésének végeselemes vizsgálata,
  • tartószerkezeti részletek tervezése,
  • 3D geometriai modell építés, szükség esetén BIM követelmények szerint,
  • geometriai, zsaluzási tervek készítése,
  • vasalási tervek készítése,
  • 3D gyártmánytervezés,
  • szoros együttműködés tervező, illetve vezető tervező kollégákkal,
  • junior tervezők segítése,
  • egyeztetés és koordináció szakági tervezőkkel, kivitelezőkkel.

Elvárások

  • meglévő MSc diploma,
  • legalább 3 év szakmai tapasztalat,
  • tervezői jogosultság megszerzésének szándéka,
  • önálló munkavégzés mellett együttműködési készség a projekt csapatok résztvevőivel,
  • precíz és pontos munkavégzés.

Előnyt jelent

  • tervezői és szerkesztő szoftverek ismerete, melynek hiányában betanulási idő rendelkezésre áll (Nemetschek Allplan, VBexpress, STEELexpress, Tekla Structures, FEM-Design, Axis, Nemetschek Frilo modulok),
  • 5+ év statikus tervezői munkatapasztalat,
  • angol / német nyelvtudás,
  • ismeretek parametrikus tervezés területen,
  • tapasztalat vasbeton tervek készítésében.

Amit kínálunk

  • hosszú távú munka és szakmai fejlődési lehetőségek,
  • stabil pénzügyi és megrendelői háttér,
  • több évtizedes szakmai tapasztalattal rendelkező vezető tervezők,
  • széleskörű szerkezettervezői részlettudás és ezen alapokra építkező fiatal generáció,
  • naprakész szoftverek,
  • változatos projektek,
  • egymás tiszteletén alapuló, nyugodt munkakörnyezet.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az Esikon Építőmérnöki Kft. két helyszínen, Budapesten és Egerben magasépítési, azon belül főként vasbeton szerkezetek generál-statikai, valamint előregyártott vb szerkezetek gyártmánytervezésével foglalkozik. Az irodákban a több évtizedes tapasztalat és a fiatalos lendület együttesen jelen van a hétköznapokban. A kollégák közötti kölcsönös tudásátadás számunkra elsődleges.

A „Jelentkezem” gombra kattintást követően kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.