Statikus tervező (Budaörs)

  • Cég neve

    GRABARICS Kft.

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs, Szabadság út 117. C. ép.4.em.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Piacvezető vasbeton előregyártó üzemünk, a Grabarics Vasbeton budaörsi statikus csapata bővül.

CSATLAKOZZON HOZZÁNK!

Statikus tervezői állást kínálunk

  • ha a tervezőirodai hangulatnál dinamikusabb munkakörnyezet vonzza
  • ha szereti a változatos munkákat (nem kizárólag előregyártott tervezés van jelen)
  • ha megoldásorientáltan gondolkozik és kiváló a problémamegoldó
  • ha vonzza a kivitelezés világa és látni is szeretné, amit tervezett

Mivel foglalkozunk?

Generálkivitelezőként teljes körű szolgáltatást nyújtunk a magasépítés területén. Referenciáink nagy részét ipari létesítmények, logisztikai központok, közintézmények, szálloda- és lakóépületek, kereskedelmi célú ingatlanok komplex megvalósítása alkotják.

A Hevesi Vasbeton előregyártó üzemünk a Grabarics Cégcsoport részeként 2017 tavasza óta működik, ahol jelenleg átlagosan havi 1600 m3 vasbeton terméket állítunk elő. Üzemterülete 7500 m2-es, ahol elsősorban előregyártott vasbeton termékeket és szerkezeti elemeket készítünk. Csatlakozzon Hozzánk!

FELADATOK:

  • előregyártott vasbeton gyártmánytervezési feladatok ellátása
  • monolit vasbeton tervek előállítása
  • statikai modellek készítése AXIS programmal
  • részvétel a gyártási megvalósíthatósági feltételek átgondolásában, a kivitelezés során felmerülő tervezői kérdések megoldásában
  • tervkoordinátori és tervellenőri feladatok ellátása
  • közreműködés a termékfejlesztési feladatokban

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budaörs Office Park (2040 Budaörs, Szabadság út 117. C. ép.4.em.)

MUNKAIDŐ:

Hétfőtől csütörtökig 07.00 – 16.00, pénteken 07.00 – 14.00.

JUTTATÁSAINK:

  • határozatlan idejű munkaszerződés 3 havi próbaidővel
  • notebook, telefon és minőségi munkavédelmi felszerelés
  • próbaidőt követően aktivált privát egészségbiztosítási csomag évi 300.000 Ft értékben
  • munkába járás támogatása közigazgatási határon túli lakhely estén (bérlet 100%-nak térítésével, gépkocsihasználat esetén a NAV által megadott normák szerint)
  • pénteken 14.00 óráig tartó munkaidő
  • teljesítményarányos bónusz lehetősége
  • beilleszkedést segítő alap- illetve posztraképzés
  • céges belső képzések

ELVÁRÁSAINK:

  • építőmérnöki diploma
  • előregyártott vasbeton szerkezetek tervezésében, vasalási tervek ismeretében szerzett minimum 3 év tapasztalat
  • alapos szoftver ismeret – Axis VM, Allpan, AutoCAD, MsOffice
  • B kategóriás vezetői engedély

ELŐNY:

  • építőmérnök Msc diploma
  • társalgási szintű angol nyelvismeret
  • generálkivitelező cégnél, hasonló munkakörben szerzett jártasság

ELVÁRT KOMPETENCIÁK:

  • önálló munkavégzés, de csapatorientált hozzáállás egyben
  • precizitás, részletekre történő odafigyelés
  • szakma iránti alázat
  • magas szakmai fókusz
  • fejlődés, tanulás iránti igény

Kérjük, küldje el még ma magyar nyelvű önéletrajzát! Motivációs levél csatolása és fizetési igény megadása nem feltétel, de örömmel vesszük.