Statikus Mérnök

  • Cég neve

    Bodrogi Bau Kft.

  • Munkavégzés helye

    Csongrád-Csanád megye

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Vasbeton és acél szerkezetek kiviteli és gyártmány tervezése
  • Kapcsolódó statikai számítások végrehajtása és értékelése
  • Műszaki dokumentációk elkészítése, beleértve a tervezési specifikációkat és rajzokat

Elvárások

  • Szakirányú diploma (pl. építőmérnök, statikus mérnök vagy hasonló területen)
  • Tapasztalat vasbeton és acél szerkezetek tervezésében és statikai számításokban
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készségek
  • Precizitás és pontosság munkavégzés közben
  • Rugalmasság és csapatmunkában való jártasság
  • Magyar Mérnök Kamaránál nyilvántartott aktív engedély T - Tartószerkezeti tervezés

Előnyt jelent

  • Gyakorlati tapasztalat az építőiparban vagy az építőanyaggyártás területén
  • Magas szintű szoftverismeret statikai számításokhoz

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil és inspiráló munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség és szakmai képzések
  • Kihívást jelentő projektek és változatos feladatok

Munkavégzés helye: Csongrád-Csanád megye

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

Cégünk, a Bodrogi Cégcsoport, építőanyag gyártó, tervező és kivitelező ágaihoz keres tapasztalt STATIKUS MÉRNÖKÖT, hogy csatlakozzon dinamikus csapatunkhoz.

Fényképes önéletrajzát a fizetés igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.