SSC adminisztrációs gyakornok (WHC021523) - Diákmunka

  • Cég neve

    WHC Diák Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Győr

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Német középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

    • munkaidő adatok rögzítése
    • e-mailben érkező adatok feldolgozása
    • kapcsolattartás a német telephelyekkel ( elsősorban írásban )

Elvárások

    • minimum középfokú német nyelvismerete
    • folyamatban lévő egyetemi/főiskolai tanulmányok
    • MS office programok felhasználó szintű ismerete

Amit kínálunk

    • br.1874 Ft/óra
    • változatos izgalmas feladatok
    • hosszú távú munkalehetőség

Céginformáció

Győri partnercégünk részére keresünk nappali tagozatos diákokat SSC adminisztrációs pozícióba !