Sr. Taktikai Beszerző (Autóelektronika)

  • Cég neve

    Nova Human Resources Kft.

  • Munkavégzés helye

    Bicske

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Multinacionális autóelektronikai vállalat számára keresünk új munkatársat.

Feladatok:

  • A legkritikusabb alkatrészek (elektronikus, elektro-mechanikus, mechanikus) rendelkezésre állásának biztosítása
  • A hiányzó anyagok eszkalációja és részvétel a Task Force tevékenységekben
  • Proaktív munka a beszállítókkal az időben történő szállítások biztosítása érdekében
  • Felkészülés a beszállítókkal tartott találkozókra és hívásokra, a tárgyalások vezetése
  • Kapcsolattartás a külső beszállítókkal és belső osztályokkal
  • Megrendelések és szállítmányok kiadása és nyomon követése
  • Fő KPI-k nyomon követése, rövid-, közép- és hosszútávú intézkedések előkészítése a célok elérése érdekében
  • A beszerzési csapat napi munkájának támogatása
  • A beszerzési folyamatok és rendszerek folyamatos fejlesztése
  • Elemzések és riportok készítése
  • Készletkezelés

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Folyékony, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Több éves, multinacionális, elektronikai gyártó cégnél szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Talpraesett, önálló, magabiztos személyiség
  • Jó érdekérvényesítő képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatások (bónusz, cafeteria, stb.)
  • Stabil, multinacionális vállalati háttér, ugyanakkor barátságos, családias munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés, képzések, karrierlehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés

Szakmai önéletrajzot a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várunk.