SQL/webfejlesztő

  • Cég neve

    AUTOFLEX-KNOTT Kft.

  • Munkavégzés helye

    6000 Kecskemét

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (2 db)
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

•            Részvétel InforLN vállalatirányítási rendszer folyamatok kialakításában és fejlesztésében.
•            SQL alapú adatbázis-lekérdezések, riportok, fejlesztése és optimalizálása.
•            Adattisztítási, adatintegrációs és migrációs feladatok támogatása.
•            InforLN szoftverhez és egyéb gyártási szoftverekhez kapcsolódó alkalmazások fejlesztése (HTML, JAVA).
•            API kommunikációs interfészek fejlesztése.
•            Adattáblák, nézetek és tárolt eljárások létrehozása a megadott specifikációk alapján.
•            Részvétel az adatbázis tervezési, fejlesztési és bevezetési folyamatokban.
•            Együttműködés a projekt csapat tagjaival és más részlegekkel a projektek sikeres megvalósítása érdekében.
•            Fejlesztési folyamatok dokumentálása és jelentések készítése.
•            Az adatbázisok teljesítményének monitorozása és javaslattétel a teljesítményjavításra.
•            Az informatikai rendszer üzemeltetése, fejlesztése.
•            A szerverek üzembe helyezése, felügyelete és üzemeltetése, működésének biztosítása.

Elvárások

•            Több éves SQL és programozási szakmai tapasztalat.
•            Üzleti folyamatok ismerete, kiemelve a logisztikai, könyveléstechnikai és pénzügyi ismereteket.
•            Innovatív gondolkodás és strukturált problémamegoldó készség.
•            Magas szintű Office és Windows ismeretek.
•            Szakmai motiváltság és nyitottság.
•            Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Előnyt jelent

•            InforLN ERP ismerete
•            Német nyelvismeret
•            PLC ismeretek
•            Power BI ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, cafetéria.
  • Kecskemétről céges buszjárat.
  • Emelt bejárási támogatás.
  • Hűség és ajánlói bónusz.
  • Egészséges, tiszta munkakörülmények.
  • Szakmai fejlődés lehetősége.
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség.
  • 8 órás munkarend, melyek a munkaközi szüneteket is tartalmazzák.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Cégünk 42 éve minőségi utánfutó alkatrészeket gyárt és értékesít.
„Nincs utánfutó Knott nélkül. „
Ha még nem hallottál a cégünkről, akkor hasznos tudnivalók:

  • Minden 3. utánfutó a világon a mi alkatrészünkből készül!
  • Nemzetközi cég több mint 10 leányvállalattal a világon.
  • A csoportban 1 millió tengelyt gyártunk évente.
  • A csoportban több mint 2000 munkavállalóval dolgozunk, itt Kecskeméten 500 fő dolgozik az utánfutó alkatrészeken és eladásán.