Speciális emelőgépkezelő

  • Cég neve

    MVM Émász Áramhálózati Kft.

  • Munkavégzés helye

    Eger (+Émász Áramhálózati Kft elosztási területe)

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Feladatok

  • A rábízott hálózatszerelési és építési feladatokhoz kapcsolódó személy- és teheremelési (fa,- beton- és vasoszlopok, transzformátorok és egyéb berendezések rakodása és beépítése), valamint oszlophely kialakításához kapcsolódó földfúrási feladatok önálló elvégzése
  • A munkabiztonsági- tűz- és környezetvédelmi, technológiai előírások betartása
  • Az emelési és fúrási feladatokon kívül a munkacsoportvezető által rábízott földi kiszolgálói-, anyagmozgatási- és előkészítési feladatok elvégzése
  • Az anyagszállítás és hulladékszállítás szabályos végrehajtása, a bontási hulladék szakszerű, dokumentált elhelyezése
  • Képes a napi munkafeladat elektronikus munkairányító rendszerben, vagy egyéb dokumentumokban történő visszajelentésére
  • Köteles készenléti szolgálatot adni, üzemzavari és HAVARIA helyzetek kezelésében részt venni

Amit kérünk

  • Villanyszerelő vagy egyéb szakmunkás bizonyítvány
  • Emelőgép kezelői képesítés (4451 - járműre szerelt daru és/vagy 4411 - autódaru)
  • Kisgépkezelői és teherkötözői képesítés
  • B-C+E kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Kotrógépkezelői jogosítvány
  • 4224 – Hidarulikus emelőkosaras gépjármű

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Hosszú távú és biztos munkalehetőség egy stabil állami vállalatnál
  • Teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • Szakmai életpálya támogatása
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • Üdülési, sportolási lehetőségek
  • Modern és biztonságos munkaeszközök és munkaruha

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Gépkezelő