Spa vendégkoordinátor

  • Cég neve

    THERMAL HOTEL AQUINCUM Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1036 Budapest, Árpád fejedelem útja 94.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • SPA szolgáltatásaink ismertetése és értékesítése a vendégeink számára
  • Kezelések, szolgáltatások szervezése
  • Törölközők, köntösök kiadása a vendégek számára
  • Számlák kiállítása vendégeink részére
  • Az esetleges vendégpanaszok kezelése

Elvárások

  • Társalgási szinten beszélsz angolul
  • Felhasználói szinten kezeled az Office csomagot
  • Kiemelkedően jó kommunikációs készséggel és empátiával rendelkezel
  • Váltott műszakot tudsz vállalni
  • Barátságos, mosolygós embernek tartod magad, aki szeret vendégekkel foglalkozni

Amit kínálunk

  • Harmonikus, nyugodt környezetben dolgozhatsz
  • Munkaruhát biztosítunk
  • Térítésmentesen étkezhetsz saját étkezőnkben
  • Nálunk ingyenesen élvezheted a SPA részleg szolgáltatásait: medencék, szaunák, Gym használata és masszázs kedvezmények
  • Ingyenes parkolást biztosítunk

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd
  • Masszázs

Céginformáció

A Corinthia Hotel szállodalánchoz tartozó, 310 szobás Aquincum Hotel Budapest munkájára igényes, rendkívül motivált és vendégközpontú SPA vendégkoordinátor kollégát keres.

Csatlakozz fiatalos csapatunkhoz a szálloda méltán híres Aronia SPA részlegére, ahol aktívan hozzájárulhatsz a tökéletes vendégélmény megteremtéséhez!

Várjuk fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva!