SPA Masszőr

  • Cég neve

    Kozmo Hotel Suites & Spa

  • Munkavégzés helye

    1082 Budapest, Horváth Mihály tér 17.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Professzionális masszázs szolgáltatások és testkezelések nyújtása a hotel vendégei részére
  • Az egyes kezelések megkezdése előtti igényfelmérés és preferenciák megértése, azoknak megfelelően személyre szabott szolgáltatások kialakítása
  • Vendégek üdvözlése és informálása a SPA elérhető szolgáltatásaival kapcsolatosan
  • A munkakörnyezet, kezelőszobák tisztán és rendezetten tartása
  • A szálloda által meghatározott szabványok alkalmazása a vendégekkel való kommunikáció és munkavégzés során
  • Szoros együttműködés a részleg munkatársaival

Elvárások

  • Masszőr szakképesítés
  • Angol nyelv magabiztos használata
  • Nyitott, barátságos személyiség
  • Kimagasló kommunikációs készség
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Hétvégi és munkaszüneti napokra eső beosztások elvállalása

Előnyt jelent

  • 5*- os szállodában szerzett masszázsterapeutai/ SPA recepciós tapasztalat
  • Egyéb idegennyelv ismerete
  • Azonnali munkakezdés
  • Uszodamesteri képesítés

Amit kínálunk

  • Bejelentett, határozatlan időtartamú munkaviszony
  • Teljes munkaidős munkalehetőség
  • Kiemelkedő bérezés
  • Támogató, fiatalos csapat
  • Ötcsillagos, modern munkakörnyezet
  • Borravalóban való részesülés
  • BKK bérlet biztosítása a munkaviszony első napjától
  • Munkába járás támogatása vidéki munkavállalók számára
  • Munkaruha és tisztításának biztosítása
  • Térítésmentes melegétkezés a szálloda személyzeti étkezdéjében

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A Kozmo Hotelnek egy XX. században épült, gyönyörű ingatlan ad otthont, amely korának második távbeszélőközpontja volt Budapesten, majd 100 évvel később alakították át luxusszállodává.  A hotel a luxus és a kiválóság megtestesítője. Célunk, hogy minden egyes vendég maradandó emlékekkel távozzon, aki úgy dönt, hogy a főváros luxusszálloda ikonját, a The Leading Hotels of the World tagját választja szálláshelyéül.

A 'Jelentkezem' gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!