Spa Front Office / recepciós

  • Cég neve

    Spa Operator Kft.

  • Munkavégzés helye

    1133 Budapest, Ipoly utca

  • Fizetés

    Nettó 350e - 400e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Recepció napi operatív működésének irányítása, kapcsolódó szervezési és adminisztrációs feladatok végzése
  • Vendégek fogadása, üdvözlése, foglalások kezelése
  • Vendégelégedettség biztosítása a magas minőségi elvárások alapján
  • Magyar és angol nyelvű telefonok és e-mailek kezelése
  • Napi dokumentumok szakszerű kezelése, rendszerezése, vezetése
  • Foglalással kapcsolatos programok kezelése
  • Napi beosztás készítése, optimális rendszerezése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás a napi szintű kommunikációhoz
  • Felhasználószintű számítógépes ismeret
  • Rugalmas munkaidő-beosztás vállalása (hétvégén, esti órákban is)
  • Energikus személyiség és csapatszellem
  • Ápolt, barátságos, készséges és vendégorientált fellépés
  • Precíz, alapos, megoldás központú munkavégzés
  • Nyitottság új ismeretek iránt, rugalmasság, alaposság

Előnyt jelent

  • Wellness-szálloda, kereskedelmi -, értékesitési területen  vagy spa területen szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • önálló és változatos feladatkör
  • barátságos munkahelyi légkör
  • tanulás és szakmai előmenetel lehetősége

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Masszázs

Céginformáció

20 éve működő úttörő Day Spa Budapesten az első olyan központ, ahol helyet kapnak a tradicionális spa szolgáltatások. Megújult környezetben, dinamikus csapat várja leendő kollégáit.
Frissen végzett turisztikai vagy szállodai végzettséggel rendelkező kollégák nagy taspztalatra tehetnek szert és könnyen elsajátithatják a vezetői pozicióhoz szükséges kompetenciákat.