Sorkiszolgáló – lakkozó üzem - Győr

  • Cég neve

    REHAU-Automotive Kft.

  • Munkavégzés helye

    Győr

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

A REHAU a polimer alapú prémium megoldások piacvezető márkája. Világszerte közel 20 000 munkavállalónak biztosítunk stabil megélhetést.  Dinamikusan fejlődő hazai autóipari ágazatunk számos nagynevű autógyárat szolgál ki prémium kategóriás polimer alkatrészekkel.

Sorkiszolgáló - Lakkozó berendezés - Győr

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.
  • Targoncavezetői engedély.
  • Hegesztői bizonyítvány.

Leendő feladataid:

  • Áruhordó állványok, modulok cseréje és beállítása, illetve mozgatása a gyártósor és a műhely között.
  • Gyártási folyamat támogatása, segédanyagok, fogyóeszközök feltöltése, rendelkezésre állítása
  • Szükség esetén egyszerű gépkezelési feladatok ellátása.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás

Szükséges tapasztalatok:

  • Legalább alapfokú iskolai végzettség.
  • Jó fizikai állóképesség, terhelhetőség.
  • Precizitás, megbízhatóság.
  • Képesség a csapatmunkára.
  • Alapfokú számítógépes ismeret.
  • Minimális vasipari tapasztalat.

Mit kínálunk Neked:

  • Versenyképes bérezés.
  • Fejlődési lehetőség.
  • Évi bruttó 600.000 Ft értékben választható cafetéria
  • 13. havi bér
  • Munkába járási támogatás Győrön kívülről nettó 43 Ft/km
  • Folyamatosan fejlődő, modern vállalati környezet
  • Megbízható, hosszútávú munkalehetőség
  • Széles körű juttatási csomag cafetéria mellett (munkavállalói jóléti program, jubileumi bónusz)