Sörfőző munkatárs

  • Cég neve

    Belatiny Sörmanufaktúra Kft.

  • Munkavégzés helye

    2475 Kápolnásnyék

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Sörkészítés munkafolyamataihoz kapcsolódó feladatok elvégzése a technológiai és higiéniai előírások szerint: alapanyagok előkészítése; főzés; erjesztés; szűrés; palackozás
  • Technológiai folyamatok felügyelete, adminisztrálása
  • Sörfőzés gépeinek, eszközeinek kezelése, tisztán tartása

Elvárások

  • Pontosság
  • Megbízhatóság
  • Igényes, precíz, önálló munkavégzés
  • B kat. jogosítvány

Előnyt jelent

  • Élelmiszeripari gyakorlat
  • Élelmiszeripari végzettség

Amit kínálunk

  • Versenyképes munkabér
  • Teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
  • Stabil háttér
  • Folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség

Céginformáció

Sörfőző munkatársat keresünk a Kápolnásnyék szívében, csodálatos környezetben található Belatiny Sörmanufaktúrához. Sörfőzdénk az egykori velencei pezsgőgyárosról és országgyűlési képviselőről Belatiny Artúrról kapta a nevét, így tiszteleg a Velencei-tó térségének alkoholos italgyártási hagyományai előtt.

Sörfőzdénkben Európa egyik legjobb sörtechnológiai vállalata, a miskolci ZIP Technologies által készített korszerű és gyönyörű főzőberendezés üzemel. Az üzemben évi 400 ezer liternyi kiváló minőségű kézműves sör főzésre nyílik lehetőség.

Szeretnél hosszú távon csapatunk tagja lenni? Jelentkezéshez bérigénnyel kiegészített fényképes önéletrajzodat küldd el a megadott elérhetőségünkre!