NTT Ltd Group Services United Kingdom Limited logo

    • Étkezési jegy
    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Headset
  • Elvárások

    • Angol felsőfok és
    • Magyar felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A pozíciót betöltő kolléga felelős az adatközponti, és felhős projektek azonosításáért, fejlesztéséért és lezárásáért. A projektek személyre szabott többtermékes/többszállítós megoldásokat foglalnak magukban általában hardverrel, szoftverrel és szolgáltatásokkal. Alkalmazza az értékesítési készségeket a döntéshozókkal való kapcsolatteremtésre és lehetőségek bezárására. Lehetőséget ad át a szakmai kivitelező/tanácsadó csapatnak.

Feladatok, felelősségek:

  • Kereslet generálása és DC/Cloud megoldások értékesítése:
    • Segíti az ügyfelek aktuális igényeinek azonosítását, valamint hatékonyan megfogalmazza, hogy az NTT miként tud hozzáadott értéket kínálni szolgáltatásaival és megoldásaival
    • Szoros együttműködés a Datacenter & Cloud üzletággal, hogy felhasználói megoldásokat dolgozzon ki meghatározott ügyfélszegmensekre, és megszólítsa a megcélzott ügyfélbázist kampányokon keresztül, koordinálja ezeket
    • Kapcsolattartás a meglévő és új potenciális ügyfelekkel
    • Megosztott stratégiák létrehozása az értékesítési célok eléréséhez, például új ügyfelek megkeresésére vonatkozó tervek kidolgozása, új ügyfelek megszerzése, ügyfelek elégedettségének növelése, ügyféllemorzsolódás minimalizálása
    • Belső csapatokkal (szakmai és kereskedelmi) való szoros együttműködés, hogy biztosítsa az ajánlatok nyomon követését, kezelését és időben történő kézbesítését
    • A Datacenter & Cloud üzletág támogatása az értékesítési fázisban
    • Az ügyfélre dedikált Account Manager-ek támogatása
    • A Datacenter & Cloud üzletág marketing anyagainak létrehozásában való részvétel
    • A marketing-el való együttműködés
    • Hozzájárul az NTT megoldásainak és szolgáltatásainak tudásbázisához a legjobb gyakorlatok, az iparági és technológiai trendek, belső érdekelt felekkel és ügyfelekkel való megosztásával

Elvárások

Szükséges ismeretek, készségek és tulajdonságok:

  • Támogatási szolgáltatások, tanácsadó szolgáltatások és műszaki szolgáltatások ismerete
  • Eredményközpontú megközelítés az üzleti értékesítésben
  • A pénzügyi kimutatások és mérőszámok mély ismerete, stratégiai ügyfélbeszélgetések lebonyolítása
  • Alapvető jogi ismeretek, a szerződéskötési fázis támogatásához
  • Csapattagok készségeinek és tudásának felmérése, ismerete
  • Ügyfélközpontúság, problémamegoldó készség
  • Kiemelkedő üzleti érzék és tárgyalási készség a felek számára előnyös megoldások kidolgozásához
  • Lehetőségek proaktív és önálló azonosításának képessége; kulcsfontosságú a vállalkozói gondolkodásmód
  • Csapatjátékos – koordináció és kapcsolattartás több üzleti területtel
  • Gyors tanulási és alkalmazkodási képesség
  • Magyar és angol tárgyalási szintű nyelvismeret

Szükséges tapasztalat:

  • Ügyfelekkel való erős kapcsolat kiépítésének képessége
  • Értékesítési, szerződéskötési folyamatban és az ügylet jogi vonatkozásai kezelésében szerzett releváns tapasztalat
  • Értékesítési, ügyfél-elköteleződési és üzletfejlesztési tapasztalat az érintett piacok és a piacra jutási stratégiák szükséges ismerete mellett
  • 3-5 év értékesítési tapasztalat IT vagy telekommunikációs szektorban
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség magyar és angol nyelven egyaránt

Szükséges képesítések és bizonyítványok:

  • Műszaki vagy értékesítési területen szerzett végzettség előny
  • Negotiation Skill módszertanok, pl. Scotworks
  • Megoldásértékesítés/SPIN ismeretek

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • Teljesítmény arányos, versenyképes jövedelem, alapbér + jutalék
  • Cafetéria
  • Egészségügyi szolgáltatás ellátás (Medicover)
  • Telefon, laptop, vállalati gépjármű
  • Home Office lehetősége betanulás után, irányadóan heti 3 nap
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség