Photon Energy Engineering HU Kft. logo

Naperőmű szerviztechnikus - Északkelet Magyarország

  • Cég neve

    Photon Energy Engineering HU Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Hajdú-Bihar megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

  • Egyéb juttatások

    • Étkezési jegy
    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Az naperőmű parkok folyamatos villamos energia ellátásának a biztosítása
  • Naperőmű park kivitelezési munkálatokban való részvétel, igény esetén
  • Kapcsolás a vállalat 20 kV -os és 0, 4kV -os berendezésein, munkautasítás szerint
  • Naperőmű parkok megelőző karbantartásának elvégzése, előzetes munkautasítások alapján
  • Vezetőség szakmai támogatása cég és munkafolyamatok fejlesztése érdekében, igény esetén
  • Hétvégi és munkaszüneti napokon, készenlét vállalása és igény esetén beavatkozás

Elvárások

  • Érettségi
  • Villanyszerelő vagy középfokú - vagy felsőfokú erősáramú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Minimum 2 év üzemeltetői munkakörben eltöltött gyakorlat
  • Orvosi alkalmasság
  • B kategóriás vezetői engedély

Előnyt jelent

  • Villamosmű kezelői II bizonyítvány, villamos alállomás kezelői vagy azzal egyenértékű képesítés
  • Egyenáramú területen végzett villamos karbantartási tapasztalat
  • Angol, Cseh vagy Szlovák nyelv alapfokú ismerete

Amit kínálunk

  • Egy érdekes állás egy gyorsan növekvő globális szervezetnél, ami megújuló energiával és tiszta vízzel foglalkozik
  • Teljes munkaidős szerződés
  • Csapatépítő események és vállalati rendezvények
  • Folyamatos fejlődéshez szükséges képzések, tanfolyamok támogatása
  • 20 nap alapszabadság, valamint gyermekek és életkor után járó pótszabadság
  • 1 CSR nap (jótékonysági nap)
  • Étkezési hozzájárulás (SZÉP kártya)
  • Egészségügyi csomag (Union Vienna Insurance Group által nyújtott PrivateMed Next egészségbiztosítás)
  • Autó, laptop és mobiltelefon

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Photon Energy egy folyamatosan növekvő vállalat, ahol folyamatosan keressük a tehetséges egyéneket, akik osztoznak hitünkben, a napenergiában. Cégünk világszerte napenergia-megoldásokat és szolgáltatásokat kínál mindazoknak, akik teljes mértékben szeretnék kihasználni a nap energiáját. Hiszünk abban, hogy az energia mindenki számára elérhető, tiszta, biztonságos és megfizethető kell, hogy legyen.

Kérjük küldje el Önéletrajzát angol nyelven a "Jelentkezem" gombra kattintva.