SpedCo Cargo & Logistics Hungary Kft. logo

Sofőr, rakodó (költöztetés)

  • Cég neve

    SpedCo Cargo & Logistics Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Fizetés

    Nettó 450e - 500e Ft havi bér Mozgóbér Jutalék Bónusz

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Magyarország egyik piacvezető, nagy szakmai múlttal rendelkező nemzetközi logisztikai cége keres teljes állásban munkájára igényes költöztető kollégát.

Feladatok:
Ingóságok szállítása, költöztetése illetve rakodása, csomagolása belföldön és külföldön egyaránt, ügyfélelégedettség növelése.

Elvárások

-ügyfélközpontú hozzáállás
- minimum középfokú végzettség
- B kategóriás jogosítvány
- jó fizikai állapot
- alkalmazkodó készség
- csapatmunka
- igényes, precíz, pontos, minőségi munkavégzés
- jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk

-hosszútávú munkalehetőség
-profi betanítás
- versenyképes fizetés, biztos, kiszámítható jövedelem minden hónapban
- bejelentett munkaviszony
-fiatalos, összeszokott, jó csapat
-modern géppark, minőségi csomagolóanyagok és munkaeszközök, igényes munkaruházat
- kiszámítható, megtervezett költöztetések
- ügyfeleink is gyakran honorálják a kiemelkedő ügyfélkezelést

Kérjük a Jelentkezem gomb megnyomása után csatolja fényképes önéletrajzát.