Sofőr Pest megye (B kategória)

  • Cég neve

    Alba-Posta Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Fizetés

    Nettó 280e - 310e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Forgalom növekedés miatt B kategóriás jogosítvánnyal rendelkező sofőröket keresünk 3,5 t-s kisteherautókra, azonnali kezdéssel, Pest megyei és budapesti gyűjtő-terítő járatok ellátására.
A jelentkezőket elsősorban Budapest környékéről várjuk.

Munkakör leírása:
Megbízó pest megyei és budapesti telephelyein adott időpontban való kiállás, majd rakodás után az áru kiszállítása a megadott címekre. Feladatok között szerepel áruterítő és begyűjtő feladat a megadott címekről.
Munkaidő kezdés rugalmas túl nyomó részben reggel 6 és 12 óra közötti kezdés, alkalmanként hajnali, délutános vagy éjszakai kezdés is előfordulhat.

Elvárások

Elvárások:
- önálló igényes munkavégzés
- önmagára és az autóra igényes hozzáállás
- precizitás
- megbízhatóság
- terhelhetőség
- gyorsaság
- nagyfokú pontosság
- fejlett kommunikáció
- ügyfélközpontúság
- csapatmunka
- rugalmasság
- jó megjelenés

Előnyt jelent

Előnyök:
- Sofőr/futár pozícióban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

- Átlag 3 éves gépjármű flotta.
- Telephelyi indulás és érkezés.
- Szabad hétvége.
- Határozatlan munkaszerződés.
- Lehetőség plusz munka végzésére.
- Pontosan kifizetett bér.

Jelentkezés a Jelentkezem gombra kattintva fényképes önéletrajzzal, és fizetési igény megjelölésével.