BATON Transport Bulgaria EOOD magyarországi fióktelepe logo

Sofőr oktató/koordinátor

  • Cég neve

    BATON Transport Bulgaria EOOD magyarországi fióktelepe

  • Munkavégzés helye

    2030 Érd

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Sofőrök elméleti és gyakorlati betanítása, oktatása, vizsgákra történő felkészítése.
  • Sofőrökkel kapcsolatos nyilvántartások, egyéb adminisztráció naprakész vezetése és kezelése.
  • Sikeresen munkábaállt sofőrök koordinálása, irányitása
  • Oktató anyagok készítése, bővítése.
  • Közvetlen kollegák helyetesítése.
  • Kötelező felszerelések biztosítása.
  • Beszerzési feladatok ellátása.
  • Okmánykezelések és biztosítási ügyletek elvégzése.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség.
  • Aktív, minimum középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban.
  • AETR jogszabály és/vagy 561/2006/EK rendelet ismerete.
  • Legalább 3 év hasonló pozícióban szerzett releváns tapasztalat.
  • Megbízható számítógépes ismeretek.
  • Jó kommunikációs képesség.
  • Proaktív gondolkodásmód.
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzési képesség.
  • Rugalmas hozzáállás a probléma megoldásokhoz.
  • Stressztűrő képesség.
  • Dinamikus, fejlődni vágyó személyiség.

Előnyt jelent

  • Munkahelyhez közeli lakhely.
  • C, C+E jogosítvány megléte.
  • Felsőfokú angol nyelvismeret.
  • További nyelvek ismerete.
  • Azonnali munkakezdés.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Céges laptop, mobiltelefon
  • Biztos munkahely
  • Céggel együtt történő fejlődés
  • Saját értékek, tapasztalatok, ötletek implementálása a cég életébe.
  • Home office lehetőség
  • Rugalmas munkaidő beosztás

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Dán tulajdonban lévő, magyarországi fiókteleppel rendelkező fuvarozó vállalatunk folyamatosan bővülő csapatába keresünk megfelelő személyt gépjármű és sofőr koordinátor pozícióba.
Cégcsoportunk több mint tíz éve megbízható hírnévvel rendelkezik a nyugat- és észak-európai fuvarozási piacon.
Partnereink között csakis neves, biztos alapokon nyugvó szállítmányozó és gyártó cégek találhatóak meg, akikkel garantálhatjuk vállalatunk fejlődéséhez szükséges több évre előre kitűzött céljaink elérését.
Ennek a fejlődésnek a részeként terjesztjük ki egyedi szervíz hálózatunkat a közép-európai területekre, így Magyarországra is.
Amennyiben szeretnél egy olyan szervezett részeként dolgozni, ahol együtt fejlődhetsz magával a vállalattal és értékeidet, tapasztalataid valóban meghallgatásra, bevezetésre és hasznosításra kerülnek, úgy add le jelentkezésed még ma!

A Jelentkezem gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát