Sofőr

  • Cég neve

    INOXPLÁZA Kft.

  • Munkavégzés helye

    2330 Dunaharaszti, Fő út 266.

  • Fizetés

    Nettó 300e Ft havi bér Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Komissiózott italáru címszerinti felrakodása
  • Ideális útvonal megtervezése
  • Italáru címre történő kiszállítása és annak lerakodása
  • Kizárólag kártyás fizetés, PDA használat
  • Göngyöleg felrakodás és visszaszállítása

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • Tapasztalat teherautó vezetésében (3,5t)
  • Jó kommunikációs készség
  • Megbízhatóság / Fizikai terhelhetőség (fel- és lerakodás)
  • Igényesség önmagára és munkájára
Olyan kollégákat keresünk akik akarnak és tudnak is dolgozni.

Előnyt jelent

  • Italnagykereskedésnél végzett korábbi kiszállítói munkakörben szerzett tapasztalat mindenképp előnyt jelent.
  • Dunaharaszti és környéki lakcím.

Amit kínálunk

  • Nettó 300.000 Ft alapbér + jutalék a kiszállított áruérték után (Betanulási időszakot követően kiemelkedő fizetés érhető el.)
  • Szabad hétvégék, ünnepnapok
  • Fiatal, karbantartott, légkondicionált gépjármű
  • Megfelelő eszközök a munkavégzéshez

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

A munkavégzés helye: Dunaharaszti és környéke.

Meghatározó piaci szereplőnél stabil, bejelentett munkahelyet kínálunk. Olyan kollégákat keresünk, akikkel hosszútávon tudunk együtt dolgozni, megbízhatóak és munkájukra igényesek.

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzot kérjük csatoljon a jelentkezéséhez.