Sofőr (Fót)

  • Cég neve

    B + N Referencia Zrt.

    Országosan bárhonnan pályázható, Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád-Csanád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Sofőr (Fót)

A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint harmincéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

Főbb feladatok, munkák

  • Higiéniai termékek sértetlen kiszállítása országos szinten.
  • Központi raktárban/telephelyen önálló fel-/ lerakodás elvégzése (max. 25 kg/csomag).
  • Menetlevelek alapján ütemezett szállítás és az időpontok betartása.
  • Gépkocsi felügyelete, tisztán tartása.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • B kategóriás jogosítvány;
  • Legalább 5 éves gépjármű vezetői tapasztalat;
  • Pontos feladatvégzés;
  • Fizikai terhelhetőség;
  • Árurakodásban és szállításban szerzett tapasztalat.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Targonca vezetői jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Stabil nagyvállalati háttér, bejelentett hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződéssel;
  • Kiszámítható, pontos fizetés;
  • Cafeteria;
  • Munkaruha és munkafelszerelés biztosítása;
  • Utazási hozzájárulás;
  • Túlóra esetén túlóra kifizetés.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár

Egyéb információ

Munkaidő: 6:00-14:30, hétfőtől-péntekig
Munkavégzés helye: Fót, East Gate Ipari park.