Sofőr C-E kategória (Marcali)

  • Munkavégzés helye

    Somogy megye

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Az RWi Zrt. a B+N Referencia Zrt. leányvállalata, 2018-ban jött létre. Jelenleg Magyarország egyik vezető textiltisztító vállalkozása. Az RWi Zrt.-hez, keressük új kollégánkat, amely országos lefedettséggel: Miskolc, Nyíregyháza, Szeged, Székesfehérvár, Szolnok, Vác és Velencén üzemeltet higiéniai mosodákat.

Jelenleg Magyarország egyik vezető textiltisztító vállalkozása, mely korszerű gépparkkal, környezetkímélő technológiával működik. Több mint 80 kórházi telephelyet szolgálunk ki minden nap. Üzemeink naponta 110 tonna textíliát tisztítanak, azaz óránként 1 tonnát vagy óránként 115 db lepedőt. RFID-s textilazonosító rendszerünk 2015-ben Érték és Minőség Nagydíjat nyert.

Vállalatunk az alábbi munkakörbe keres új munkatársat:

Feladataid lesznek:

  • Napi belföldi fuvarfeladatok ellátása (Marcali 70 - 100 km-es körzetében);
  • Emelő hátfalas, 3,5 / 7,5 tonnás össztömegű járművel való közlekedés;
  • Rakodás, pakolás (tiszta-szennyes szállítmány);
  • Fuvarkörön kívül, az üzemben lévő pakolási feladatok ellátása.

Amit mi kínálunk:

  • 1 műszakos munkavégzés;
  • Határozatlan idejű munkaviszony;
  • Munkaerő ajánlási bónusz, 3 hónap után nettó 30.000 Ft, 6 hónap utána nettó 60.000 Ft;
  • Törzsgárda juttatás minden év végén, minimum 5 év munkaviszony után, a szabályzatban meghatározott összeg szerint;
  • Nyugállományba vonulók juttatása minimum 3 év munkaviszony után, amely egyszeri bruttó összeg, a szabályzatban meghatározottak szerint;
  • Hosszútávú munkalehetőség;
  • Tanfolyamok, vizsgák támogatása (GKI, emelőhátfal);
  • Stabil vállalat;
  • Versenyképes fizetés.

Amit kérünk:

  • C és/vagy E kategóriás jogosítvány;
  • Emelőhátfal vizsga;
  • Digitális tachograf kártya;
  • GKI kártya.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Több éves gépjárművezetői tapasztalat.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka