Social media manager

  • Cég neve

    Budapest Brand Nonprofit Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1052 Budapest, Városház utca

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Téged keresünk, ha
  • ha tudod, hogy milyen érdekes dolgok történnek a városban
  • tényleg ismered és szereted Budapestet
  • tudsz önállóan posztot, bejegyzést írni, szerkeszteni, időzíteni
  • tudod mit jelent egy márka életében a digitális storytelling, rajongsz Budapestért és küldetésednek tartod, hogy minél többen megismerjék a főváros ezer arcát
  • követed a legfrissebb digitális trendeket
  • aktívan kezeled a közösségi felületeket, a Facebook eseményektől a TikTok videókig
  • önálló, megbízható és precíz vagy, de szeretsz csapatban is dolgozni
  • bírod az adminisztrációt, rutinos vagy a tartalomnaptár kezelésében.

Elvárások

  • közösségi média felületek magabiztos kezelése (Facebook, Instagram, TikTok)
  • aktív angol nyelvtudás (min. középfok)
  • önálló, megbízható, precíz munkavégzés
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat

Előnyt jelent

  • kezeltél már aktívan nem magáncélú social media oldalakat
  • korábban már szereztél tapasztalatot márkakommunikációban

Amit kínálunk

  • olyan munkát, ahol belátsz a színfalak mögé és izgalmas, a nagyközönség elől rejtett helyekre juthatsz be
  • változatos feladatokat, a monotonitás itt biztos elkerül
  • a lehetőséget, hogy a világ legjobb városát kommunikáld és együtt dolgozz azokkal, akik hasonlóan mernek nagyot álmodni
  • egy vidám és jófej csapatot
  • lehetőséget folyamatos fejlődésre
  • határozatlan idejű munkaszerződés három hónapos próbaidővel
  • versenyképes fizetést
  • cafeteria nettó 40.000 Ft/hó (SZÉP Kártya) már próbaidő alatt
  • éves képzési támogatás
  • kétévente szemüveg támogatás
  • kezdés: akár azonnal
  • munkaidő: napi 8 óra, home office lehetőség szabályzat szerint
  • munkavégzés helye: Budapest, V.kerület

Céginformáció

A Budapest Branddel a város új arcának megrajzolásán dolgozunk, célunk, hogy feltérképezzük és megmutassuk a városban rejlő lehetőségeket, közösségeket építsünk és egy élhető, szerethető városképet közvetítsünk a budapestieknek és a Budapesten járóknak. Évente számos kisebb-nagyobb rendezvényt szervezünk, kampányokon dolgozunk, valamint találkozási alkalmakat teremtünk, hogy közvetlenül tudjunk beszélgetni a városban élőkkel, és nekik is legyen lehetőségük beleszólni abba, mi és hogyan történik Budapesten. Elkötelezett célunk, hogy a közösségépítés mellett olyan élményeket adjunk az itt élőknek, amik a városhoz való kötődésüket erősítik.

Ha érdekesnek találod a feladatot, küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat, fizetési igény megjelöléssel 2024. április 30-ig.