Social media manager

  • Cég neve

    BioTech USA Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

SOCIAL MEDIA MANAGER

Ha magabiztosan és otthonosan mozogsz az online térben, jártas vagy a legfrissebb közösségi média trendekben és esetleg nem idegen számodra a sport és a táplálékkiegészítők világa, akkor jelentkezz hozzánk és kamatoztasd nálunk tapasztalataidat!  Csapatunk meghatározó tagjaként te leszel az egyik felelős a BioTechUSA közösségi csatornáinak működtetéséért és fejlesztéséért. A feladatok sokszínűek, a kreativitásnak senki és semmi nem szab határokat!

Mi a folyamatos fejlődésben hiszünk és hagyjuk kibontakozni kollégáinkat, ezért, ha kreatív és újító szemlélettel rendelkezel, jól fogod érezni magad nálunk, azt garantáljuk.

Mit ajánlunk számodra?

  • Hosszú távra tervezhetsz velünk, hiszen folyamatosan növekvő cégünk stabil és kiszámítható munkahelyet biztosít számodra,
  • Egy vidám és támogató közösség tagja lehetsz, ahol modern munkaeszközök és szakértő kollégák támogatják és segítik a munkádat,
  • Mindennapjaidat igyekszünk kellemesebbé tenni, ezért a munka mellett eltöltött kávészünetek és pihenők alkalmával modern, babzsákokkal felszerelt közösségi tereinkben korlátlan kávéfogyasztás, valamint a saját termékeinkből válogatott sortiment vár rád,
  • Hetente 2 nap Home Office lehetőséget biztosítunk, hogy rugalmasan tervezhetőek és kényelmesek legyenek a munkaheteid,
  • Modern, világos és növényekben gazdag központi irodaházunkban, inspiráló környezetben végezheted a napi munkád akár kedvenc négylábúd társaságában, hiszen kutyabarát munkahely vagyunk.
  • Munkatársainknak ingyenes sportolási és wellness lehetőséget biztosítunk budapesti fitnesztermünkben (konditerem, crossfit terem, boxring, szauna, sószoba)

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • Social media platformok kezelése (szövegírás, moderálás, community management
  • Trendek ismerete, azok alapján termékekhez, szolgáltatásokhoz kapcsolt aktivitás tervek készítése
  • Éves kommunikációs stratégia kialakításában aktív részvétel
  • Riportok készítése, feldolgozás, melyek alapján az online kommunikáció fejlesztésére javaslatok tétele
  • Innovációk, új ötletek generálása
  • Social media kampányok teljes körű menedzselése a brieftől a visszamérésig
  • Ügynökségekkel való kapcsolattartás
  • Rendezvényeken való részvétel

Ezt a lehetőséget pont Neked találtuk ki, ha…

  • Hasonló munkakörben, vagy hasonló feladatok elvégzésében szerzett 3 éves tapasztalattal rendelkezel, lehetőleg FMCG területen
  • Marketing végzettséggel vagy több éves tapasztalattal rendelkezel
  • Kezeltél már Facebook, YouTube, Tik-Tok-csatornát
  • Magasszintű angol nyelvtudással rendelkezel, amit szóban és írásban is aktívan használsz
  • Naprakész vagy a legújabb online marketing és közösségi média trendekben
  • Kiváló szövegírói készségekkel rendelkezel
  • Proaktív és precíz vagy, aki nem retten vissza a komplex feladatoktól
  • Önállóan és dinamikusan végzed a munkád, amiért felelősséget is vállalsz
  • Kreatív ötleteid vannak, és azokat nem félsz megvalósítani
  • Tudsz rendszerben, nagy összefüggésekben gondolkodni
  • Nem jelent számodra gondot az MS Office alkalmazások használata
  • Videó és képszerkesztő programokat használsz

A kiválasztás során előnyként értékeljük, ha...

  • Google Analytics és Facebook hirdetéskezelő ismerete
  • Német nyelvtudással is rendelkezel
  • Copywriter tapasztalatod van
  • Nem idegen tőled a táplálékkiegészítők és a sport világa

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Projektmanager
  • Online marketing
  • Szerkesztő, Szövegíró