Social media és brand manager (részmunkaidős állás)

  • Cég neve

    Stone Concept Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs, Gyár utca 2.

  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A Stone Concept, egy prémium kőburkolatokat forgalmazó hazai cég, keresi Social Media & Brand Manager munkatársát. Szeretnél részese lenni egy fiatal és lelkes csapatnak és együtt fejlődni? Rugalmas munkabeosztásban keressük új részmunkaidős kollégánkat, aki napi 4 órában (heti 20 órában) segíti a cég marketing és branding tevékenységét. A munkavégzés irodai környezetben, cégünk exkluzív Budaörsi bemutatótermében zajlik.

Mi lesz a feladatod:

  • Social media platformok (Facebook, Instagram, TikTok, Pinterest) teljes körű kezelése: tartalomtervezés és közzététel, kapcsolattartás a követőkkel
  • Tartalomgyártás: Kreatív és vonzó szöveges, fotós és videós tartalmak létrehozása
  • Influenszerekkel való együttműködés: Releváns influencerek felkutatása és az együttműködés teljes körű leszervezése
  • Piackutatás: külföldi és hazai versenytársak monitorozása és a piaci trendek megismerése

Elvárások

  • Legalább 1 éves tapasztalat social media és/vagy brand manager munkakörben
  • Canva és egyéb képszerkesztő (photoshop) használatában való jártasság
  • Önálló, kreatív munkavégzés
  • Hatékony problémamegoldó képesség

Előnyt jelent

  • Angol középfokú nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Termékképek készítésében való jártasság
  • Ha szeretsz és tudsz is fotózni

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, bejelentett részmunkaidős állás
  • Fiatalos csapat, fejlődő cég
  • Rugalmas munkabeosztás
  • Modern iroda és informatikai eszközök exkluzív környezetben
  • Kellemes, családias hangulat
  • Versenyképes fizetés és juttatások

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Játéksarok

Céginformáció

Cégünk Budaörsön kőburkolatok értékesítésével foglalkozik.