SMT Projekt Tesztmérnök

  • Cég neve

    Adecco Kft.

  • Munkavégzés helye

    8200 Veszprém

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • Gyártósorok telepítése, üzembe helyezése és műszaki felügyelete
  • Tesztberendezések felügyelete (Programozó állomás, ICT, FCT)
  • Izgalmas projektekben való részvétel, közös munka a gépek beszállítóival és a termékfejlesztési csapattal
  • Beszállítókkal való szakmai kapcsolattartás
  • Gyártás támogatása a gyártás felfuttatási időszakában
  • Folyamatos fejlesztések a selejt- és ciklusidő csökkentésének érdekében, a gépek rendelkezésre állásának javítása
  • IPAR 4.0 megoldásokkal dolgozhatsz – teljesen automata gyártósor, új technológiák (pl. lézerforrasztás, lézerhegesztés, high speed conveyor system stb.)

Elvárások

  • Legalább 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Villamosmérnök, mechatronikai mérnök végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Utazási hajlandóság (külföldi tréningek, beszállítói látogatások)

Amit kínálunk

  • Vonzó alapbér
  • Személyre szabott tehetségmenedzsment program
  • Fix 13.havi fizetés
  • Teljesítménybónusz
  • Magán egészségbiztosítás
  • Cafeteria