Skoda értékesítési koordinátor

  • Cég neve

    Porsche Hungária Ker. Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

SKODA ÉRTÉKESÍTÉSI KOORDINÁTOR

A Porsche Hungaria Magyarország piacvezető autóimportőr vállalata. A világszinten 29 országban, több mint 34 ezer alkalmazottat foglalkoztató Porsche Holding tagja, illetve a Volkswagen Konszern meghatározó részegysége.

Munkatársaink szakértelmükkel nap mint nap világszínvonalú tevékenységet folytatnak az autóiparban.

Jelmondatunk: „A kiválóság a hajtóerőnk!”

Ha ön is részese szeretne lenni a mobilitásnak és a jövő alakításának, várjuk jelentkezését!

Ami az Ön feladata lesz:

  • a Márkaigazgató és az Értékesítési vezető munkájának backoffice támogatása
  • leválogatások, listák készítése
  • havi, negyedéves, éves értékesítési beszámolók összeállítása
  • havi szintű terv-tény eltérések nyomonkövetése
  • ad-hoc jelentések és prezentációk összeállítása
  • számlakontroll ellenőrzésének biztosítása
  • értékesítési akciók előkészítésében való aktív részvétel
  • projektek közvetlen előkészítése, koordinálása, lebonyolítása, kiértékelés, mint: értékesítési akciók, új modellek beárazása
  • napi/heti/havi értékesítési/kiszállítási statisztika kiértékelés és beszámolás a gyár felé
  • havi záráshoz gyári kintlévőségek adminisztrálása

Ami a munkakör betöltéséhez szükséges:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (kontrolling, közgazdaság)
  • 2+ év szakmai tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • szakmai területeken átívelő gondolkodás és szervezőképesség
  • kimagasló Excel tudás
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • monotóniatűrés
  • műszaki érdeklődés előny

Amit kínálunk:

  • munkábajárás támogatás
  • Medicover egészségbiztosítás
  • sportolási lehetőségek
  • cégspecifikus juttatások
  • egészségnap
  • nyelvi és szakmai tréningek
  • színes szociális élet, kulturális programok
  • home office lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. ker.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.