Petőfi Kulturális Ügynökség Nonprofit Zrt. logo

Sitebuilder/Full stack fejlesztő

  • Cég neve

    Petőfi Kulturális Ügynökség Nonprofit Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1033 Budapest, Hajógyári sziget 132.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • FRONTEND BACKEND PHP SYMFONY MYSQL HTML JAVASCRIPT JQUERY CSS SASS BOOTSTRAP WORDPRESS DOCKER LINUX GIT
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Új weboldalak fejlesztése az elkészített design tervek alapján;
  • Web alapú szoftverfejlesztés (frontend, backend) a projektmenedzserekkel történő kommunikáció alapján;
  • Belső fejlesztésekben való aktív részvétel;
  • A fejlesztési projektek kidolgozása és ütemezése.
Amivel dolgozunk:
  • Backend: PHP 8, Symfony 5, Mysql, Redis
  • Frontend: HTML, Javascript, jQuery, CSS, SASS, Bootstrap, Yarn, Webpack

Elvárások

  • Magas szintű sitebuilder tapasztalattal rendelkezz (HTML, CSS, SASS, Bootstrap);
  • PHP/Mysql jártasság;
  • Javascript + jQuery ismeret.

Előnyt jelent

  • Nagy látogatottságú oldalak fejlesztésében szerzett tapasztalat;
  • Wordpress plugin fejlesztés;
  • Symfony/Docker/Linux/Figma/Git/Twig ismeret.

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem, juttatások;
  • fejlődési lehetőség;
  • hosszú távú, stabil munkahely;
  • home office lehetőség;
  • fiatalos csapat;
  • biciklitároló, ingyen parkolási lehetőség;
  • céges laptop és mobiltelefon (korlátlan belföldi mobilinternet és beszélgetés);
  • ingyen kávé és tea.

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Petőfi Ügynökség Nonprofit Zrt. a hazai kulturális élet kiemelkedő támogatója. Küldetésünknek tekintjük a magyar kulturális élet szereplőinek támogatását, szellemi gyarapodásának elősegítését, a kultúrában betöltött szerepünk megőrzésének segítését.

Ha Te is szeretnél ennek részese lenni, jelentkezz hozzánk!

Ha szívesen dolgoznál egy biztos hátterű, hosszú távú munkahelyet nyújtó cég megbecsült munkatársaként, akkor küldd el nekünk fényképes magyar nyelvű önéletrajzodat a 'jelentkezem' gomb megnyomásával.