Site Manager - Nagyvárad

  • Cég neve

    CEVA Contract Logistics Kft.

  • Munkavégzés helye

    2440 Százhalombatta, Iparos utca

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Headset
  • Elvárások

    • Angol felsőfok és
    • Román felsőfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Zöldmezős raktárlogisztika (CL) projekt teljes körű koordinálása Nagyváradon:
• a raktári csapat munkájának felügyelete és támogatása
• szoros együttműködés az ügyféllel
• P&L felelősség
• teljes felelősség a készlet ellenőrzéséért és nyilvántartásáért
• raktári rendszer folyamatainak tervezése és fejlesztése
• az anyagmozgások teljes körű felügyelete
• logisztikai panaszok kezelése
• közvetlen riport CL Head SEE számára

Elvárások

• legalább 5 év raktárlogisztikai site management tapasztalat
• projektmenedzsmentben való jártasság
• zöldmezős projektek megvalósításában szerzett tapasztalat előny
• raktári üzemeltetésben szerzett tapasztalat
• tárgyalóképes angol és román nyelvtudás
• napi szintű jelenlét vállalása Nagyváradon

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Multinacionális vállalati légkör,
  • Élet- és egészségbiztosítás,
  • Céges autó

Céginformáció

A CEVA-nál mi hiszünk abban, hogy a logisztika egy emberközeli vállalkozás, ezért teremtjük meg a bizalmi környezetet és csapatszellemet  - ösztönözzük a kezdeményezéseket és bátorítjuk tehetséges kollégáinkat a karrierjük fejlesztésére. Az ellátási lánc szakértői vagyunk, ez mindennapi életünk része, együtt lélegzünk vele. Szolgáltatások széles skáláját kínáljuk: a szerződéses logisztika, a légi, a tengeri és a közúti szállítmányozás területén 78 000 kollégák dolgozik 160 országban. A CEVA-nál mi szenvedéllyel végezzük a munkánkat, így teremtjük meg azokat az értékeket, amelyeket ügyfeleinknek nyújtunk.
Van bátorságod velünk együtt fejlődni?