Zsidó Temetők Barátai Nonprofit Kft. logo

Sírkert karbantartó

  • Cég neve

    Zsidó Temetők Barátai Nonprofit Kft.

  • Munkavégzés helye

    1108 Budapest, Kozma utca 6.

  • Fizetés

    Nettó 400e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

A sírkert karbantartása (ágak összeszedése, kidőlt, beteg fák kivágása, viharkárok elhárítása, sírkövek tisztítása, időként permetezés, látogatók által elhagyott szemét szedése).
Ez egészéves főállás. Az illető ki van téve az időjárás viszontágságainak.

Elvárások

  • Nagy munkabírás, nehéz munka és néha zord időjárási viszonyok mellett.
  • Tapasztalat kertészeti karbantartási munkák elvégzésében. Diplomát, szakvizsgát nem követelünk.
  • Láncfűrésszel tud bánni.
  • Önálló, megbízható, becsületes személyiség.
  • Képesség kollegák vezetésére, amennyiben ilyeneket felveszünk.
  • Előny: a temető közelében lévő lakhely (1108 Budapest, Kozma u. 6.)
  • Előny: vezetési engedély B
  • Előny: alap angoltudás, hogy tudjon segíteni külföldi látogatóknak.

Amit kínálunk

  • Teljes munkafelszerelést
  • 400 000 Ft. havi nettóbér

Céginformáció

Főállású sírkert-karbantartót keresünk 70 hektár területű, Kőbányán található temető részére.
Felvétel: mielőbb.

Kérem küldje életrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.