Shopper - diákmunka

  • Cég neve

    Tudatos Diák Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Fizetés

    Bruttó 1 800 - 3 200 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A rendelés precíz összekészítése (bevásárlás) fizikai boltokban (nem raktárban)
  • Barátságos, proaktív kommunikáció a vásárlóval (amennyiben szükséges pl. hiányzó termék miatt)
  • Csomagok kiszállítása sértetlenül, a vásárló által bejelölt időablakban

Elvárások

  •  Saját (vagy családi) autó
  • B kategóriás jogosítvány
  • Nyitott, kommunikatív, barátságos stílus és hozzáállás
  • Minimális városismeret

Amit kínálunk

Dinamikusan növekvő, fiatal, online bevásárlással foglalkozó startup shoppereket (akik bevásárlást végeznek és ki is szállítják a rendeléseket) keres Budapesten és környékén.

  • Rugalmas munkavégzés, egyetemi élethez könnyen illeszthető.
  • Kidolgozott, jól működő rendszert a munkavégzéshez (mobil app, ügyfélszolgálat).
  • Rugalmas kereseti lehetőséget.
  • Előrelépési lehetőséget.
  • Tapasztalt és barátságos, oldott hangulatú csapatot.
  • Betekintést egy startup életébe, ahol a véleményt, kérdést, felvetést mindig szívesen fogadjuk!

A "jelentkezem" gombra kattinva és a magyar nyelvű önéletrajzod csatolásával várjuk jelentkezésedet.