Shop eladó és töltőállomás kezelő Miskolc

  • Cég neve

    ORLEN HUNGARY Kft.

  • Munkavégzés helye

    3526 Miskolc, Szentpéteri kapu 78.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Fő feladatok: üzemanyag és shop termék eladás, pénztár kezelés, árufeltöltés, tiszta és kellemes környezet megteremtése, ügyfélbarát kiszolgálás.

Elvárások

Kereskedelmi eladó vagy töltőállomás kezelő szakképzettség.
Amennyiben nincs meg, belső szervezésű tanfolyamainkon könnyen és díjmentesen a képesítés megszerezhető.
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Rendezett kulturált megjelenés és viselkedés

Előnyt jelent

  • Tűzvédelmi vizsga
  • Kereskedelmi végzettség és gyakorlat

Amit kínálunk

  • Bejelentett stabil munkahely, fiatalos, jó hangulat
  • A betöltött poziciónak megfelelő javadalmazás, pótlékok
  • Havi és negyedéves bonusz
  • Bejárási támogatás
  • Azonnali munkábaállási lehetőség

Céginformáció

Az ORLEN HUNGARY Kft. az ORLEN Töltőállomások üzemeltetője.
Több mint 100 töltőállomáson szakképzett és ügyfélbarát csapatával várja vevőit, minőségi üzemanyagok teljes palettájával, gazdag shop kínálattal és finom kávéval.

Önéletrajzzal